19.2.2012

19. února 2012 v 23:43
Miluju dnešní den.

Jako každou neděi jsem se vzbudila s "přenádherným" pocitem, že znovu uvidím krásnou Olomouc (!), vlaky ČD (!!) a mé milované spolubydlící (!!!). Přenádherný pocit se ovšem brzy rozplynul, když jsem zjistila, že jsem v podstatě zaspala, protože nestihnu dřívější autobus a vlak → nestihnu celý zápas Pens v 18.30 (nedělám z toho světový problém, ale já se na to zkrátka těšila:D). Celou dobu jsem se modlila, ať vlak nemá zpoždění a já stihnu aspoň první třetinu, přijdu na nádraží a BUM- 10 minut. Jsem smolařka. Celý vyflustnutá jsem doběla domů, ani se nevyslékla a hned zapnula počítač a najela na stránky s přenosem. Bohužel by bylo lepší, kdybych ten zápas nestihla vůbec. Prohráli jsme 2-6...Nejostudatější ze všem nejostudatějších ostud všech dob (pokud nepočítám nedávný zápas ČR s Finy v rámci švédských her:D:D).
Teď jsem nevrlá. Velmi nevrlá. Na sebe , a vylívám si to na svých spolubydlících (ti si to ale ZASLOUŽÍ, za to, jak mě štvou). Na sebe jsem naštvaná hlavně proto, že jsem si kvůli těm pitomečkům nezašla ani nakoupit, a kafe proti kručení v žaludku jaksi nepomáhá.


(při zápase jsem vypadala asi takto ↑)

(cítila jsem se asi takto ↓)


S Verčou (jedniná normální spolubydlící) systematicky pozorujeme Borise, a došly jsme k výsledku, že je čuňátko (ne-li prase), protože se za celou dobu pobytu ani jednou neumýval (!!!)- více než 3 měsíce! Napadá mě jediné- možná se líže jako kočka:D ALE POZOR! Dvakrát do týdne chodí na bazén, takže to možná bere jako svou hygienu- chudáci lidé, kteří se tam s ním čvachtají. Nechci ho pomlouvat, ale má celkově divné zvyky. Celý semestr spí v jednom povlečení a pyžamu (rozuměj- ani jednou nevyprané) a celý semestr jí pouze z jednoho talíře, který si za celou dobu omýval maximálně 4krát (a pro jistotu ho má položený ve svém pokoji na posteli, asi aby mu ho někdo nevzal). Kdysi jsem tu už zmiňovala jeho kuchařské umění, kdy používá jednu pánev, kterou si zásadně NIKDY neumývá. Podle jeho vlastních slov tak šetří nejen peníze, ALE I ZDRAVÍ, protože se do těla nedostává tolik oleje (jeho játra jsou mu za každodenní dodávku přepáleného tuku určitě zděčná).

Nedávno jsem si vzpomněla na to, jak jsme se tu kdysi domlouvaly, že společně vyrazíme do Paříže. Hrozně hrozně moc ráda bych to podnikla, ale bohužel nesmím být sama, že. Tak co myslíte :)? Musím to vědět zavčasu, abych si stihla našetřit a zhubnout tak 15 kilo, ať si neudělám ostudu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Allen* Allen* | E-mail | 24. února 2012 v 16:10 | Reagovat

Já ti určitě doporučuji jet do Paříže :) Byla jsem tam se školou, takže nic moc, ale i tak jsem si to vážně užila. bylo tam opravdu krásné prostředí, parky, krásně oblečení lidé a co teprve Eiffelovka !! Ach... hned bych tam zajela zase ♥♥♥ (a nezapomeň si nakoupit tunu malý Eiffelovek, u věže je snad sto prodejců s něma :D :D :D)
Toho tvého spolubydlícího bych chápala v tom, že si celý semestr nepere povlečení - to dělám taky, v tom, že si nepere pyžamo - možná kdybych se nepotila, ale v tom, že se nekoupe a neumývá nádobí... tak to asi ne :D By letěl :D

2 Verka Verka | 26. února 2012 v 13:33 | Reagovat

Ahoj Kačko, jsem ráda, že zase bloguješ :) Chodila jsem na tvůj blog před dvěma roky a pomale každý den jsi přispivala a pak jsi se nějak odmlčela. Ve škole přeji hodně úspěchu :)

3 Lenka Lenka | 26. února 2012 v 22:38 | Reagovat

jeeej Pariz si pamatuju :-) kdy jedem?

4 Verka Verka | 26. října 2012 v 11:14 | Reagovat

Už nebudeš blogovat?

5 shomien shomien | Web | 3. listopadu 2012 v 16:39 | Reagovat

Vrať seeeeeeee....:(

6 Verka Verka | 18. prosince 2012 v 17:45 | Reagovat

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama