17.2.2012

17. února 2012 v 17:52
Dnes je opravdu den pes.

Napsala jsem si hodiny i v pátek, protože nědojíždím z daleka a je mi to celkem fuč, kdy pojedu z privátu. Alespoň mám přes týden trošku volnější rozvrh. Ráno jsem měla Světovou literaturu (7. předmět v rámci mého oboru, který dává
smysl = baví mě). Srovnávali jsme Krála Oidipa od Sofokla spolu s Pasoliniho filmem. Pak jsme se na něj dívali. Nemám nic proti pokladům světové kinematografie, ale u scén, kdy Oidipus bloudil pouští (asi 20 minut z celého filmu), jsem se horkotěžko snažila neusnout, i když se mi oči klížily a klížily...Automat na chodbě to ale jistil, a když jsem do sebe kopla kafe, hned to bylo lepší :D Pak se začalo i něco dít, takže to šlo.

Mé oblíbené ČD měly samozřejmě 45 minut zpoždění, takže jsem sice stihla vlak, ale autobus mi frnkl před nosem.
Kdo byl někdy v Olomouci, ví, jak obrovská je hala na nádraží. Inteligentnějším lidem z magistrátu se zachtělo mít moderní prodejny jízdenek, takže ty staré, kterých bylo několik, zavřeli a nechali otevřené jen 3, před kterými se tvoří neuvěřitelná fronta přes celé nádraží. Už asi 5krát jsem se na to vyprdla a šla do vlaku bez jízdenky. Průvodčímu jsem pak nahlásila kam jedu a on mi s přirážkou (a někdy i bez) jízdenku prostě prodal. Bez keců. Dnes ne. Přechytralému průvodčímu se zřejmě chtělo křičet, proto na mě přes celý vagón hulákal, co že jsem si to dovolila jezdit bez jízdenky, že jedu na černo (to ovšem vím já sama:D), a že když nemám jízdenku, je mou povinností vyhledat průvodčího ve vlaku do 10 minut od odjezdu a svěřit se mu se svým "trápením". Věděli jste to? Velký šoumen si vylíval zlost jen na mě, zatímco asi 6 lidem, kteří stáli vedle mě, to řekl hezky. Řekl mi, že za to, jak se na něj blbě čumím (doslova!!!!!!!!) bych si zasloužila pokutu, ale on je tak hodný a nedá mi ji, ale ať si to do příště zapamatuju. OK pupkáči.

Taky se vám někdy stalo, že na vás někdo křičel a vy jste byli takhle || maličcí a odpověď vás napadla až po chvíli?

Ještě zbývá 6 hodin a já se děsím, co přijde.
EDIT: TENTO ČLÁNEK JSEM ZVEŘEJNILA OMYLEM, MÍSTO DO ROZEPSANÝCH JSEM DALA ZVEŘEJNIT...SUPA :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | 17. února 2012 v 21:16 | Reagovat

Katko, to znám, a potom když o tom přemýšlím, že jsem vlastně asi oproti některým až moc slušná, když vidím, jak někteří dokáží být neurvalí.

2 Allen* Allen* | E-mail | 18. února 2012 v 13:52 | Reagovat

Na mě taky řval průvodčí, že mi dá pokutu, páč sem to měla jen do Brno - Horní Heršpice a ne úplně do Brna (mám tramvajenku, takže by to tam stačilo, ale prý od 1. ledna to není možné..) :D A pokud se ti nechce s takovým dlouhým čekáním trápit v pátek, zkus si zajít na jízdenku už ve čtvrtek. Platí na 2 dny, ale můžeš na pokladně říct, že to chceš i od dalšího dne. Taky jsem to takhle dělávala z důvodu, že bych to nestíhala v pátek.. :P

3 Lucie Lucie | 15. listopadu 2013 v 14:16 | Reagovat

Ahoj, máš moc pěkný blog. Chci se zeptat jestli by ses chtěla navzájem odebírat ? :) Dej mi vedět na blog do komentářů.
Můj blog zde http://lucieglam.blogspot.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama