Škola

28. září 2011 v 20:25 |  K's diary
Minulý týden mi začal nový školní rok a já mám nové spolubydlící. Jsem dost asociální (:D), takže jsem zprvu měla hodně velký strach a do bytu jsem schálně přijela už v neděli ráno, abych se na vše stihla psychicky připravit (= nakonec jsem byla ještě více vystrašená). Po chvíli to všechno opadlo a já teď bydlím s těmi úplně nejlepšími, co si jen můžu představit.

Verča- spolubydlící z mého pokoje, nejlepší osoba na celém světě, se kterou si mám pořád co říci a krásně se s ní pomlouvá

Boris- student filmové vědy, za celou dobu jsem s ním souvisle mluvila jen dvakrát, je neustále zavřený ve svém pokoji a dívá se na inteligentní * (jak řekla Verča) filmy, vidíme ho jenom když si jde přes náš pokoj do kuchyně něco uvařit. Jo a je to velký gurmán, právě teď si tu připravuje chilli con carne (a krásně to voní).

*Včera, když jsme se s V dívaly na Zkus mě rozesmát, díval se na nás jako na postižené.

Tomáš- pořádkumilovný hoch, UKLÍZÍ po nás všech (opravdu :D)

střípky z mého života:D:

- Už nikdy nechci jít do školy, protože jsou tam všichni tak krásní a chytří, v čemž já nevynikám.
- Poslední dobou mám nervové záchvaty, hlavně, když se musíme v některé z hodin představovat- jakoby mi v hlavě bouchla bomba, začínám mít tip v hlavě, třesu se a nejsem schopna psát.
- Rozšířila jsem svůj seznam 4 předmětů z 15, které dávají celkem smysl, na 6 z 28. (České dějiny, Literatura 19. století, Jazykové praktikum, Jazyková kultura, KJR a Literatura do roku 1945).
- Umím psát a číst v CYRILICI!
- Budu se učit španělsky a portugalsky.
- Capitals se teda moc nevytáhli.
- Právě si opakuju prvních 10 lekcí z Německy s úsměvem, ze kterých v úterý píšeme test, a opravdu se usmívám, protože jsem zjistila, že vše umím (děkuji pane profesore Štěrbo ze střední:D).


Za psychickou újmu jsem se dnes odměnila novou hořčicovou kabelkou a ladící radiovkou (neberte to, když je to ve slevě, že jo :D), místospřežně ale prohlašuji, že jsou to mé poslední marnivé výdaje. Bohužel jsem dnes zjistila, že teplé počasí má vydržet až do půli října, což je velká rána pod pás.

Chodí na můj blog někdo, kdo bydlí poblíž Olomouce, a byla včera na Korunní pevnůstce? Nejdříve jsem litovala, že UDG nemůžu vidět, protože jsem byla až do 18.15 ve škole, nicméně jsem je bez problému i ze vzdálenosti několika km zřetelně slyšela i ve třídě, takže jsem zklamaná nebyla. Naopak, nemusela jsem se cpát s dalšími 7000 lidmi namačkaná na místě, kde se vlezou max 4000. Nechtěla bych být další v seznamu obětí Love Parade :D.

Právě teď ležím na spodní části dvoupatrové postele a cítím se jako v rakvi...


PS: Já věděla, že vstřícnost a sympatie naší studijní referentky při zápisu do druháku byly jen dočasné pomatení mysli, dneska se vše vrátilo k normálu (byla příjemná asi jako osina v ******). Možná je to tím, že bylo před obědem- ale v stále úředních hodinách (!!!). Na druhou stranu jsem ale ráda, že tam aspoň půl roku nemusím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 adlettka adlettka | 29. září 2011 v 10:35 | Reagovat

Milý článek :-) Užívej si studentského života! Já jsem dostudovala teď v září a pro změnu se klepu při představě každodenní práce :-)

2 A* A* | E-mail | 29. září 2011 v 13:00 | Reagovat

:D a co jsou to ty 'inteligentní' filmy? :D
cože? teplo ještě tak dlouho?! sakra, teď sem naštvaná. Za víc než týden jedu do Francie a spoléhala jsem na to, že bude chladněji :'(
Jo a prosímtě. Mě nesmírně zaujalo v tvém článku z Francie to, že jsi tam v nějakém obchůdku koupila baleríny za 2 eura. Jsou v Paříži takové levné obchody vidět? :D já mám tunový nákupní seznam, tak ať vím, jestli mám počítat s tím, zda-li něco vůbec z toho koupím :D

3 Danča Danča | Web | 8. října 2011 v 18:05 | Reagovat

káčííí to s tím štěrbou mě rozesmálo :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama