Červen 2011

Menswear Fashion Show from Smalto

30. června 2011 v 17:48 Fashion news
Modelky nebo modelové chodící po molech mají většinou nepřítomný výraz, za který mohou skrýt cokoliv- ať už strach, stres, únavu nebo lhostejnost. Ne tak děti. Během módní přehlídky v Paříži vedle nich pochodoval roztomilý chlapeček se slzami v očích. Chudák :(

Trendy mikinky

30. června 2011 v 17:28 Fashion&trends
Někdy se až divím, co všechno si ikony módního průmyslu představují pod pojmem trend. Latexové plavky, uzly na košilích,ledvinky (které jsou ale podle většiny zapovězené) a teď prásk..máme tu mikiny. Návrháři se očividně nechali inspirovat masou lidí nosících sportovní oblečení a na své přehlídky poslaly jejich obdoby.

Zapoměňte ovšem na nápisy, značky nebo zipy, v jednoduchosti je síla. Ideálně se hodí na podzim nebo na jaro- není moc zima ani teplo. Pro jejich nošení hraje fakt, že každý nějakou ve svém šatníku máme. Proti ovšem samotný módní cit.


Jak se nosit?

- Ať už krátké nebo dlouhé- dodejte jim na ženskosti skombinováním se sukní. Pokud je mikina delší, přidejte do pasu pásek a zvýrazněte tak svoji siluetu. Jak se dá předpokládat, hodí se píše na ležérnější nošení, trošku elegance jí ale můžete dodat jemnými botami na podpatku a psaníčkem v klasické barvě spolu s delší sukní. Pokud si nelibujete v sukních, vezměte si k ní cokoliv jiného, s botami si taky hlavu nedělejte- baleríny, gladiátorky nebo tenisky, záleží na každém :)


Kampaň Louboutin F/W 2011

24. června 2011 v 16:10 Fashion magazines&kampaně


Nová kampaň pro zimu 2010/2011 byla svěřena k nafocení Peteru Lippmannovi, který si zjevně libuje v historii. Tentokrát se rozhodl zasadit boty a kabelky do prostředí renesančních klasických obrazů z 15. století, mimo jiné se mezi vybranými objevil třeba Georges de la Tour nebo James Whistler.

Není to jejich první spolupráce, Louboutin také s Lippmanem nafotil kampaň v roce 2009, kdy naaranžoval boty na hostinu 18. století.

Génius.


Uzlíky na topech?

23. června 2011 v 15:17 Fashion&trends
Do módy se opět vracejí sedmdesátky. Jedním z trendů, který k nim patří, je uvázaná košile nebo triko na jakýkoliv způsob,je jen na vás, jestli se rozhodnete pro košili s uzlíkem vepředu nebo pro tričko s uzlem na boku. Praktické a efektní. Nemusíte si kupovat žádné nové oblečení a stejně budete vypadat jinak, perfektně poslouží třeba v parném počasí (samozřejmě nemluvíme o flanelových košilích:)). A to se vyplatí!


Už mi dochází inspirace k vytváření nadpisů, proto dnes bude trošku zmatenější

21. června 2011 v 22:55 K's diary
Jsem zpět...hrozně se mi chtělo psát, jenomže mě trošku trápila škola, takže jsem nic nestíhala...Pročítala jsem si některé poslední komentáře a teď je mi hrozně líto, že jsem asi ztratila milion čtenářek (možná i čtenářů), proto doufám, že existuje aspoň malé procento lidí, kteří mi zůstali věrní a počkali:(

Versace- nový spolupracovník H & M!

21. června 2011 v 19:10 Fashion news
Tamtadadá! Po Stelle McCartney, Karlu Lagerfeldovi nebo Lanvinu se designérkou nové kolekce Donatella Versace. Tentokrát nepůjde jen o mužské a ženské oblečení, ale i bytové doplňky, polštářky a deky. V ženské kolekci budou převažovat party šaty, objevovat se zde bude hodně kůže, barev a potisků. Do obchodů se řada dostane 19. listopadu a objeví se ve 300 yvbraných obchodech po celém světě.

Color blocking by celebs

21. června 2011 v 18:31 Fashion&trends

Leona Lewis- barvičková královna :D

Taky bych se chtěla někdy obléct tak letně vesele, bohužel bych si ale ty šťavnaté věci musela do svého černě laděného šatníku první koupit :(