Sama samotinká

11. dubna 2011 v 17:24 |  K's diary


Omlouvám se za to, že tady pořád píšu jen o sobě, když je blog vlastně o módě, ale potřebuju se nějak vypsat. Možná i vypovídat. Nikdy bych neřekla, že se mi po mých spolubydlících bude stýskat, v poslední době jsem je dost nesnášela, ale teď mě mrzí, že jsem tu sama. Nemám se s kým bavit (a já jsem na tom docela závislá- jsem ukecánek), nesnáším to ticho na bytě, dokonce jsem si včera po milionu let zapla televizi, abych to nějak zaplnila. Včera jsem si ani nezapla notebook, což je u mě pravidelné, ale poctivě jsem si zvýrazňovala zápisky z přednášek- koupila jsem si novou sadu. Taky se vám stává, že se ty vaše zvýrazňovačky SAMY OD SEBE(:D) v pouzdře otevřou? Většina lidí o mě říká, že jsem blázen, ale já prostě musím mít na poznámkách ten různobarevný paskvil, jinak to do hlavy nedostanu:D. Navíc mě to uspokojuje, a rozveselí můj šedý den.

Každý den mám školu na ráno a na večer (jsem šikulka a u rozvrhu jsem se snažila), takže ani večer nepociťuju únavu a navíc se můžu pravidelně naobědvat a dát si kafíčko. V pondělí mám vždy od 9.45 do 15 a pak až na 18.30- 20.00. Hodněkrát nám po odpadlo, náš doktor je z Brna, ale vždycky se mi hrozně líbí, jak nám do mailu píše, že se OMLOUVÁ A ŽE HO HROZNĚ MOC MRZÍ, ŽE NÁM DNES BOHUŽEL ODPADNE VEČERNÍ HODINA a bla bla...Další týden se tváří provinile a zase se omlouvá. Asi nepochopil, že nám spíše udělal vééélikánskou radost než že by nás z toho nějak bolelo srdce- třeba zrovna dnes, takže nás to čeká příští týden.

Nechcete se mnou někdo jet do Londýna jen tak, na vlastní pěst? Všichni z mého okolí mě odmítli, a já bych se vlastně ani nebála jet sama, mamka ale při tom pomyšlení šílí, takže ji nechci zbytečně rozrušovat:) Nemám ráda poznávací zájezdy, kdy máte přesně rozplánovanou hodinu od hodiny a nikoho nezajímá, že jste na nohách třeba 8 hodin a už nutně potřebujete přestávku, trasa je prostě trasa. Navíc bych si sama chtěla vybrat místa, kam bych se chtěla podívat, a být tam třeba i hodinu, když mě to zaujme...

Edit- 17.59: Beru kohokoliv, koho baví nakupování, chození po městě, flákání se a papkání pochoutek:)

Začala mě bavit polština- vlastně je to vcelku vtipný jazyk . Tady jsem vám přeložila svůj článek (pomocí googlu- já bych to sama vlastnoručně překládala celý den), takže si nadšenci mohou počíst:D Sama sebe ale musím pochválit, že tomu, co mi vyskočilo, rozumím(!!!!!!!) (pokud pomineme to, že google vždy nemá pravdu)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przepraszam, że tutaj cały czas piszę o sobie, w rzeczywistości jest to blog o modzie, ale muszę coś napisać. Możesz także zeznawać. I nigdy nie powiedziałbym, że mi się po moich wspollokatorow zabraknie po raz ostatni nienawidziłem dużo, ale teraz żałuję, że jestem sam. Z kim rozmawiam (i jestem od niego zależne-I ukecánek), nienawidzę ciszy w mieszkaniu, nawet wczoraj miałem mln lat płatnych telewizji, aby wypełnić go jakoś. Wczoraj nie laptop nezapla, które przewidziane jest dla mnie, ale szczerze ruszyłem notatki z wykładów, kupiłem nowy zestaw. Ponadto można zauważyć, że twój highlatery same (: D) pouzrze otwarte? Większość ludzi mówi o mnie że jestem szalony, ale po prostu muszę robić notatki na wielokolorowe kpina, lub otrzymać go w głowę: D Ponadto spełnia on mnie, i myśli mój szary dzień.

Każdego dnia mam szkoły rano i wieczorem (jestem przebiegły i starałem się harmonogram), więc nie czujesz się zmęczony wieczorem i można zjeść na sposób regularny i napić się kawy. I zawsze w poniedziałki od 9.45 do 15, a następnie tylko od 18.30 do 20.00. Wiele razy po tym jak spadł, nasz lekarz jest w Brnie, ale ja zawsze lubię jak mail który napisał, że przeprasza i że mu przykro, Zbyt dużo, że niestety godziny ODPADÓW wieczorem i bla bla ... W przyszłym tygodniu Face winy i przeprasza ponownie. Prawdopodobnie nie zrozumieć, że jesteśmy bardziej podekscytowany niż on vééélikánskou że jakoś boli z serca, musi być tylko dzisiaj, więc oczekujemy, że w przyszłym tygodniu.

Nie chcę żeby ktoś pójdzie ze mną do Londynu tylko na własną rękę? Wszystko wokół mnie nie chciałem i nie chcę nawet boi się iść sama, ale moja mama wkurzy się na myśl, więc nie chcę przeszkadzać też:) Nie podoba mi się wycieczki, które precyzyjnie nakreślone przez godzinę i nikt nie dba, że jesteś Nogi powinny być 8 godzin i nie koniecznie potrzebujesz przerwy, trasa jest po prostu droga. Co więcej, chciała wybrać miejsca, gdzie chciałem zobaczyć, i nie powinno się o godzinę, jeśli to mnie interesuje

Ona zabawiał polsko-to całkiem dowcipny język. Tutaj mam przetłumaczone na twój artykuł (z wykorzystaniem Google, zrobiłbym to ja cały dzień na własny przetłumaczone), więc miłośników może poczist: D Sam, ale oddaję się do tego, co wyskoczył, oraz zna: D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A A | 11. dubna 2011 v 18:02 | Reagovat

Kačko já bych s tebou do Londýna jela hned, pokud vyjdou peníze a pustí mě rodiče, myslíš spíš červenec, srpen nebo září?

2 Kačka Kačka | Web | 11. dubna 2011 v 18:43 | Reagovat

Myslím, že nějak v sprnu nebo v září:)

3 Lenka Lenka | 12. dubna 2011 v 12:45 | Reagovat

co stalo se spolubydlícíma?? oni se odstěhovali?

já bych jela ráda, ale vzhledem k tomu, že po prázdninách se stěhuju do UK na dýl (snad), tak to asi nevyjde :-(

ale na tu Paříž pořád myslím, až si našetřím, tak ti napíšu na icq a pojedem jo? :-D

4 Kačka Kačka | Web | 12. dubna 2011 v 13:53 | Reagovat

Určitě:) Spolubydlící už odstátnicovali, takže jsem tu sama (už bylo načase:D)

5 Kris Kris | 12. dubna 2011 v 21:23 | Reagovat

Ahoj,dnes jsem narazila na tvůj blog a je moc super. Hele čekla jsem na tvoje fotky - určitě jsem tě potkala na Fildě v Olmu !!  Nelekej se nejsem stalker :D

6 Kačka Kačka | Web | 12. dubna 2011 v 22:04 | Reagovat

[5]: To je silně možné:D Často pobíhám po té zadní budově:)

7 shomien shomien | Web | 13. dubna 2011 v 17:32 | Reagovat

my jedem s kámoškou na vlastní pěst do Itálie:D...Řím, Benátky, Padova, Verona. Mám sice docela strach, ale tak vzrůšo být musí:D. Takže si pak můžem povykládat jak jsme se měly!

8 mishellka mishellka | Web | 15. dubna 2011 v 10:39 | Reagovat

Juuuuj, ja by som hneď išla, ale nemám peniaze momentálne na nič a ešte k tomu ma v auguste čakajú štátnice, takže ja strávim leto nad knihami. Ale ak pôjdeš, dúfam, že si to poriadne užiješ!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama