Duben 2011

Royal wedding

30. dubna 2011 v 14:45 Fashion&trends
Taky jste se včera dívaly/i online na královskou svatbu? Já jsem si to sice poštěla se zpoždením, protože jsem byla zrovna ve vlaku, ale stejně mi neutekl ani moment. Musím říct, že šaty Kate se mi moc nelíbily, ale je nádherná, takže to dohnala. Nejhezčí stejně měla družička:) A Harry je fakt fešák!

K nečemu se musím přiznat. ZBOŽŇUJU TY KLOBOUKY!!!

Beatrice vyhrává na plné čáře:)


:D:D

Rada z vlastní zkušenosti...

27. dubna 2011 v 8:50 K's diary
Nikdy nechoďte samy nakupovat!

V pondělí jsem byla objednaná k zubařce, ale protože mi špatně navazuje autobus, v Hranicích jsem byla už asi o hodinu dříve. Napadlo mě, že půjdu okouknout obchody a něco si za odměnu (haha:D) koupím. V mém milovaném sekáči jsem našla dvoje perfektní šaty, oboje dvoje v mém čísle. Ty první byly ok, ty druhé se taky zdály. Na sebe jsem je oblékla v jednoduše, ale zpět sundat už nešly:D Takovou směs paniky, vzteku a nervozity jsem snad ještě nezažila, v kabince jsem poskakovala, předkláněla jsem se a prováděla takové cviky, o kterých ani nemám tušení, že je zvládnu- ale zbytečně. Protože mi šaty nešly stáhnout hlavně přes prsa, napadl mě opravdu skvělý nápad sundat si podprsenku (:D), pak to ale bylo ještě horší, a když jsem si ji chtěla zapnout zpět, zasekla se mi o zip inkriminovaných šatů:D. V poslední minutě krize jsem zvažovala, že se vykašlu na stud a zavolám prodavačku, ať mi pomůže...Pak ale zasáhl bůh a mně se šaty asi po 15 minutovém snažení podařilo nandat zpět na ramínko :D Ty druhé jsem si radši koupila, aby to nepůsobilo podivně:D

Když to tak popisuju, nezní to tak hrozně, ale veřte mi, že to bylo:D

Chcete si koupit obleček z jídla?

27. dubna 2011 v 8:33 Fashion&trends
Už kdysi jsem psala článek o oblečení z jídla, teď přidávám č.2.


vlevo- záplava krémových kuliček
vpravo- šlehačkový svatební dort


vlevo- šaty pro milovnice pečiva
vpravo- vegetariánská varianta


vlevo- šaty z želatiny
vpravo- šaty s kousky masa


vlevo- přesně 478 dortíčků a muffinů
vpravo- lízátka, gumové bonbonky a další sladkůstky

Marilyn má prostě svoje kouzlo

26. dubna 2011 v 13:34 Fashion tips
Dneska mi přišel krásný mail a MUSÍM se o něj podělit s vámi:)

Dobrý den,
ráda bych Vás i Vaše čtenářky pozvala na otevření nové prodejny GANT Woman v pražské Nákupní galerii Myslbek, které proběhne tento pátek 29. 4. od 13 do 16 hodin. Vzhledem k tomu, že nová kolekce návrháře Michaela Bastiana pro tuto značku se inspirovala stylem Marilyn Monroe, bude to právě ona, kdo Vás přivítá v obchodě coby svém "obýváku" a budete-li chtít, ráda se s Vámi na památku vyfotí v retro atmosféře celého odpoledne.

PS: Může mi někdo do řiťky říct, proč bydlím v Olomouci a proč mi jízdenka stojí tolik peněz?!?!:D


Jaké si vybrat plavky na léto aneb co nám velí návrháři?

23. dubna 2011 v 16:12 Fashion&trends

Námořnické

Puntíkované

Exotické
Zvířecí potisk


Pruhovaný multi-color
Něžné květinkové
Pruhované- černobílá varianta

Zapínání na zip/ na knoflíčkySexy saténovéA na závěr jedna tematická písnička, která mě vždy rozesměje (spíše ten klip)- Sabrina a její neposlušné plavky:D


Nový projekt Lauren Conrad

20. dubna 2011 v 19:15 Fashion tips
Nejkrásnější Lauren nám na svém novém blogu bude radit s make-upem a vláskami! Nakoukněte:)
PS: Jestli jsem zase ta, která vše zjistí poslední, tak mě omluvte :D

Letní kolekce Zary

20. dubna 2011 v 18:47 Fashion&trends
Který kousek se vám nejvíce líbí?


Alyson Gary

13. dubna 2011 v 21:05 K's diary
To je ona...paní, která mě donutila přeorientovat můj blog na módní a která mi vnukla myšlenku, dávat sem moje každodenní outfity. Škoda, že jsem to už před 3 roky nerealizovala (jak jsem avizovala), byla bych první průkopnicí :D:D

Není to o tom, že by se mi nutně všechno, co nosí, líbilo, spíše jde o její myšlenku a způsob života atd. atd. Mám k ní prostě citový vztah:D Na starém počítači jsem ji měla v záložkách, teď se mi ale smazala a dlouho jsem ji nemohla najít..až dnes. Nutně jsem se s ní musela pochlubit.


Z nějakého prapodivného důvodu mi sem nejdou dávat odkazy, proto si to kdyžtak zkopírujte :) http://www.wardrobeoxygen.com/

A víte co? V červenci bude můj blog slavit pětileté výročí na české blogové scéně. Ještě musím popřemýšlet, co vám za to, že sem chodíte, dám :)

Coca cola light 2011

13. dubna 2011 v 19:31 Fashion news
Coca cola light má nový design! Přišel s ním znovu Karl Lagerfeld, který se vytvořil ikonickou a úspěšnou láhev i v minulém roce. Na lahvích loňské kolekce se sám nechal zvěčnit v černobílé verzi, letos vyrukoval s natisklými postavami svých múz- Heidi Mount, Jeneil Williams and Coco Rocha. Nejen že Karl navrhl potisk, celou kampaň i nafotil a vytvořil.
Na každé lahvi je ale mimo jiné znovu silueta Karla vedle samotného nápisu, vyrobena je ve třech libých bonbonkových odstínech.
Poprvé byla uvedena před několika dny v Paříži, v obchodech se objeví 14. června. Pokud po ní toužíte, musíte se vydat do zahraničí, protože na český trh se zřejmě nedostane.
tenhle článe píšu už asi po sté, nevím, co se děje, ale vždycky se mi to smaže...

Tupíruj si dívko vlasy bez ohledu na počasí, tupíruj se, neznej bratra, vyžeň účes na tři patra!

11. dubna 2011 v 17:54 Fashion&trends

Móda velí: majitelky dlouhých vlasů, vsaďte na veliké objemné vlny! Ať už natupírované, přírodní nebo natočené.Sama samotinká

11. dubna 2011 v 17:24 K's diary


Omlouvám se za to, že tady pořád píšu jen o sobě, když je blog vlastně o módě, ale potřebuju se nějak vypsat. Možná i vypovídat. Nikdy bych neřekla, že se mi po mých spolubydlících bude stýskat, v poslední době jsem je dost nesnášela, ale teď mě mrzí, že jsem tu sama. Nemám se s kým bavit (a já jsem na tom docela závislá- jsem ukecánek), nesnáším to ticho na bytě, dokonce jsem si včera po milionu let zapla televizi, abych to nějak zaplnila. Včera jsem si ani nezapla notebook, což je u mě pravidelné, ale poctivě jsem si zvýrazňovala zápisky z přednášek- koupila jsem si novou sadu. Taky se vám stává, že se ty vaše zvýrazňovačky SAMY OD SEBE(:D) v pouzdře otevřou? Většina lidí o mě říká, že jsem blázen, ale já prostě musím mít na poznámkách ten různobarevný paskvil, jinak to do hlavy nedostanu:D. Navíc mě to uspokojuje, a rozveselí můj šedý den.

Každý den mám školu na ráno a na večer (jsem šikulka a u rozvrhu jsem se snažila), takže ani večer nepociťuju únavu a navíc se můžu pravidelně naobědvat a dát si kafíčko. V pondělí mám vždy od 9.45 do 15 a pak až na 18.30- 20.00. Hodněkrát nám po odpadlo, náš doktor je z Brna, ale vždycky se mi hrozně líbí, jak nám do mailu píše, že se OMLOUVÁ A ŽE HO HROZNĚ MOC MRZÍ, ŽE NÁM DNES BOHUŽEL ODPADNE VEČERNÍ HODINA a bla bla...Další týden se tváří provinile a zase se omlouvá. Asi nepochopil, že nám spíše udělal vééélikánskou radost než že by nás z toho nějak bolelo srdce- třeba zrovna dnes, takže nás to čeká příští týden.

Nechcete se mnou někdo jet do Londýna jen tak, na vlastní pěst? Všichni z mého okolí mě odmítli, a já bych se vlastně ani nebála jet sama, mamka ale při tom pomyšlení šílí, takže ji nechci zbytečně rozrušovat:) Nemám ráda poznávací zájezdy, kdy máte přesně rozplánovanou hodinu od hodiny a nikoho nezajímá, že jste na nohách třeba 8 hodin a už nutně potřebujete přestávku, trasa je prostě trasa. Navíc bych si sama chtěla vybrat místa, kam bych se chtěla podívat, a být tam třeba i hodinu, když mě to zaujme...

Edit- 17.59: Beru kohokoliv, koho baví nakupování, chození po městě, flákání se a papkání pochoutek:)

Začala mě bavit polština- vlastně je to vcelku vtipný jazyk . Tady jsem vám přeložila svůj článek (pomocí googlu- já bych to sama vlastnoručně překládala celý den), takže si nadšenci mohou počíst:D Sama sebe ale musím pochválit, že tomu, co mi vyskočilo, rozumím(!!!!!!!) (pokud pomineme to, že google vždy nemá pravdu)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przepraszam, że tutaj cały czas piszę o sobie, w rzeczywistości jest to blog o modzie, ale muszę coś napisać. Możesz także zeznawać. I nigdy nie powiedziałbym, że mi się po moich wspollokatorow zabraknie po raz ostatni nienawidziłem dużo, ale teraz żałuję, że jestem sam. Z kim rozmawiam (i jestem od niego zależne-I ukecánek), nienawidzę ciszy w mieszkaniu, nawet wczoraj miałem mln lat płatnych telewizji, aby wypełnić go jakoś. Wczoraj nie laptop nezapla, które przewidziane jest dla mnie, ale szczerze ruszyłem notatki z wykładów, kupiłem nowy zestaw. Ponadto można zauważyć, że twój highlatery same (: D) pouzrze otwarte? Większość ludzi mówi o mnie że jestem szalony, ale po prostu muszę robić notatki na wielokolorowe kpina, lub otrzymać go w głowę: D Ponadto spełnia on mnie, i myśli mój szary dzień.

Każdego dnia mam szkoły rano i wieczorem (jestem przebiegły i starałem się harmonogram), więc nie czujesz się zmęczony wieczorem i można zjeść na sposób regularny i napić się kawy. I zawsze w poniedziałki od 9.45 do 15, a następnie tylko od 18.30 do 20.00. Wiele razy po tym jak spadł, nasz lekarz jest w Brnie, ale ja zawsze lubię jak mail który napisał, że przeprasza i że mu przykro, Zbyt dużo, że niestety godziny ODPADÓW wieczorem i bla bla ... W przyszłym tygodniu Face winy i przeprasza ponownie. Prawdopodobnie nie zrozumieć, że jesteśmy bardziej podekscytowany niż on vééélikánskou że jakoś boli z serca, musi być tylko dzisiaj, więc oczekujemy, że w przyszłym tygodniu.

Nie chcę żeby ktoś pójdzie ze mną do Londynu tylko na własną rękę? Wszystko wokół mnie nie chciałem i nie chcę nawet boi się iść sama, ale moja mama wkurzy się na myśl, więc nie chcę przeszkadzać też:) Nie podoba mi się wycieczki, które precyzyjnie nakreślone przez godzinę i nikt nie dba, że jesteś Nogi powinny być 8 godzin i nie koniecznie potrzebujesz przerwy, trasa jest po prostu droga. Co więcej, chciała wybrać miejsca, gdzie chciałem zobaczyć, i nie powinno się o godzinę, jeśli to mnie interesuje

Ona zabawiał polsko-to całkiem dowcipny język. Tutaj mam przetłumaczone na twój artykuł (z wykorzystaniem Google, zrobiłbym to ja cały dzień na własny przetłumaczone), więc miłośników może poczist: D Sam, ale oddaję się do tego, co wyskoczył, oraz zna: D

Mašličky všude, kam se podíváš

11. dubna 2011 v 16:28 Fashion&trends
V létě nás čeká invaze mašliček, které objevíme na čemkoliv (jak už z obrázků vyplývá). Na kabelkách a botech jsou často zkombinované kůží, in jsou i pánské motýlky* všech barev, na košilích a sáčcích knoflíčky ve tvaru mašliček.

* nikdy jsem nepochopila, proč se tomu tak říká, když to vypadá jako obyčejná mašlička. Zřejmě je to ovlivněno tím mužským rodem.

Sice se to pro letošní jaro a léto považuje za trend, já to takhle neberu. Léto bez mašliček, vlaštovek a podobných záležitostí si ani neumím představit, je to roztomilé a svěží, i kdyby to zrovna něbylo protěžované. No řekněte, nemáte i vy něco podobného v šatníku bez ohledu na to, co se zrovna nosí?Emma Watson

1. dubna 2011 v 18:50 Fashion&trends
Ona je prostě úžasná!


Softy
Emma Watson ♥
if they only knew
Tagged ....& Emma Watson =)
Emma Watson filming a Lancome commercial in Paris
Emma Watson