Březen 2011

Strašná jsem!

24. března 2011 v 20:28
Jsem hrozná a hnusná blogerka, já vím. Zanedbávám, co můžu, nestíhám vůbec nic, v poslední době se ani nemaluju a oblékám si první, co mi padne do ruky. Mým vekým problémem a strašákem je 1. TEORIE ZNAKU+ 680 stránek skript, které pořád nemůžu vstřebat. Navíc máme moc krásného učitele, takže se místo poslouchání spíše tak kochám...To ale není výmluva, já vím:D

Dneska jsem měla hnusný hektický den. Ráno jsem si pěkně vstala a písničku, která mě budí, jsem si krásně v poklidu poslechla celou s vědomím, že mám HODNĚ času, stejným tempem jsem i snídala a malovala se. Pak jsem v 10.05 zjitila, že místo 11 mám přednášku na 10.30. Nastal zmatek, a kilometrový běh na tramvaj (která mi samozřejmě ujela, takže jsem musela čekat na další):D Po vystoupení zase běh do školy a pak do schodů (jako naschvál až do 3. patra). Naše paní doktorka se ke mě v půli cesty přidala, takže jsem si obrovsky oddechla :D Vím, že bych se na to 19. století mohla klidně vykašlat, ale dala jsem si předsevzetí, o kterém se teď radši ani nebudu zmiňovat. A navíc mě to hrozně baví!

Nejhroznější na mém pravidelném migrování z Hranic do Olomouce je ten, že si polovinu věcí zapomenu doma, a když si chci něco vzít na sebe, mám to pochopitelně tam. A naopak- když se mám chuť ukázat v mých botách na klínku, mám je tady. Ach bože, nebylo to úžasné, když jsem byla doma a měla jsem celou skříň při sobě :D?

Pokochejte se líčením z přehlídek na pařížském fashion weeku...
Pozn. na konec- ten nový vzhled na stránce, kde se tvoří články, je úžasný!:)