Leden 2011


Hvězdy jako děti v reklamách

23. ledna 2011 v 14:21 Akce

Taylor Momsen- na tu stejně nikdo nemá:)


Dakota Fanning


Kristen Steward


Leighton Meester


Drew Barrymore


Lindsay Lohan


Sarah Michelle Gellar

Knoflíčkové sukně

23. ledna 2011 v 14:04 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz


Podle fundovaných lidí jsou tyto sukně v roce 2011 trendy a za pár měsíců je uvidíme téměř na každém. Když jsem si ty fotky prohlédla, první slovo, které mi vypadlo v pusy bylo: Panebože!
Potom jsem uznala, že minisukňová obdoba je hezká a v obchodě bych po ní i sáhla. Nicměně dlouhou bych tam určitě nechala- příjde mi až moc babičkovská. 

Z materiálů, ze kterých se sukně šijí, je nejčastějí džínovina, bavlna a manšestr (škrábe:D). Bylo by lepší, kombinovat je spíše s jednoduchými trikami a topy, ty příliš okaté je shodily. Bez vyjímky se musí zastrkovat!

PS: Omlouvám se za absenci článků, stydím se, ale trošku nestíhám...hrozně se těším až tohle konečně všechno skončí. Budu si zase chvíli moct číst knihy, které chci (Feťáka a Teplouše od Burroughse (už po několikáté:D- beatníci jsou moje srdcová záležitost)), můžu se volně dívat na filmy, které chci, a nestresovat se časem a taky se budu moc válet, jak chci (oblíbená činnost:D). Od tohoto týdně už to bude trošku volnější, tak snad tady přibyde (tentokrát už skutečně) pár článků  počtení:).

Mějte se krásně, moc děkuji za vaše krásné emaily:)
www.kacuskyblogisek.blog.cz