Prosinec 2010

Kalhoty s výstřihem

26. prosince 2010 v 21:54 Fashion&trends
Před pár měsíci se tu na blogu objevil článek o šatech, které mají v oblasti prsou vystřižené srdce. Byly krásné a já přemýšlela, že si takové pořídím nebo aspoň udělám z nějakých starších.

www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz

Doba pokročila a objevila se nová a lehce choulostivější varianta. Na její nošení musíte mít hodně odvahy...nebo musíte být blázen:) Samozřejmě to nemyslím zle.

sladce růžovo- fialové kalhoty Elliot Ward-Fear
www.kacuskyblogisek.blog.cz

Vánoční přání od Anny a Karla

26. prosince 2010 v 21:38 K's diary
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Nestihla jsem Vám popřát krásné Vánoce, tak aspoň krásný zbytek svátků a úspěšné vykročení do nového roku!:)

Vrátila jsem se ze záhrobí!

19. prosince 2010 v 11:56 K's diary
www.kacuskyblogisek.blog.cz

Teda vlastně spíše od učebnic a sešitů. Důvodem, proč jsem blog už dlouho neaktualizovala je ten, že jsem prostě skoro nic nestíhala a měla jsem toho prostě až po krk.Nezpoměla jsem na vás, nebojte.
Potvrdil se moje domněnka, že jsem loser(:D) (ano Irmo, už na gyplu to bylo patrné, jen z jiného hlediska:D). Pár testů se mi podařilo napsat dobře, ale převážnou většinu jsem si nechala až na leden. Prostě mám teď o Vánocích hodně času a už třeba dneska jsem se odhodlala být aktivní a jsem v půlce seminárky.

A teď jedna rada pro vás. NIKDY, ale opakuju nikdy se neučte polsky (těm, kteří ji mají rádi se tímto omlouvám). Je to příšerná šišlavá řeč, foneticky je to sice vcelku lehké, ale psaná řec je něco odporného. Fuj! Líbí němčina, kde je sice milion odchylek, ale můžete si to nějak odvodit a členy tipnete (a ti Němci si váš projev taky odvodí:D). Ale tohle ne. Máme vcelu fajn učitele, kterému můžeme tykat a vede to jako neformální kroužek, ale to je všechno. Trošku se stydím před těmi spolužáky, moc mi to nejde a nikdy nevidím na tu tabuli ani s brýlema, proto to učitel musí speciálně pro mě číst. Polština je jedním z předmětů, které si vědomě zopakuju. Schválně jsem se ji neučila a zaměřila jsem se na něco pro mě mnohem důležitějšího. Byla to vcelku ostuda, nevzpomněla jsem si ani na to, jak se píše dobrý den a děkuji (vlastně jsem to před testem ani pořádně nevěděla- vím jen, jak se řekně ahoj, podle filmu Czesc Tereska). Kdyby to nebylo povinné, tak bych si ji do svých předmětů rozhodně nezařadila.

Jsem ráda, že jsem z Olomouce doma, už dopředu zkoukávám pohádky, které v televizi neuvidím, ať jsem připravená. Jdu zabalit dárky a pak mám v plánu napsat další články, ať máte nějakou kompenzaci a máte co číst:)

Silvestrovský look

19. prosince 2010 v 11:01 Fashion&trends
Kdy jindy, než na konec roku se můžeme pořádně vyfintit. Pořádá se větší koncentrace akcí a veřírků, o Silvestru nemluvě:)Přece tam nemůžeme jít jen tak! Obrázky berte spíš jako inspiraci, je mi jasné, že by někdo nešel (aspoň já) celý v metalické stříbrné:D

Nemám ráda a skoro vůbec nechodím na takové ty velké akce v klubech, kde se schází celé město, líbí se mi spíš ty malé s přáteli, buď někdě doma nebo v malinkém baru. Jsem extrémně stydlivá a před osobami, které znám se prostě cítím přirozeněa  naprosto úžasné- a to po celý rok. Před pár týdny jsme s kamarádkou našly jeden koktejl bar kousek od naší školy, tak tam pravidelně po zápočťákách chodíme doplnit energii:D


www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
( ty červené šaty na modelce jsou perfektní- Zara, 129 euro)


www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz

Teď zase pár trendů:)

- romantické šaty: krémové, béžové, krajkové nebo s našitými perličkami
- disco šaty: flitry, výrazné kombinace barev, různé ozdoby
- princeznovské šaty: kytkované, nabírané jako z 50. let, s pírkama, s peříčky, volánové
- tmavé: černá krajka, brokát, průhledná černá, taft, samet

* asymetrické- krátké i dlouhé, tubovité, balonkové