Listopad 2010

Třetí díl Sexu ve městě?

28. listopadu 2010 v 14:30 Fashion news
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Lepší by bylo nechat celou éru Sexu ve městě být. Herečky vystupující v Sexu ve městě se společně dohodly, že by si přáli natočit třetí díl Sexu ve městě, hlavně z toho důvodu, že chtějí vedět, jak se jejich postavy budou vyvíjet dál. A scénáristé je v tom podpořili.
Ne, že bych neměla ráda Sex ve městě, seriál i filmy byly dokonalé. No spíše- první díl byl dokonalý, druhý už za ním trošku pokulhával. Na třetí bych si určitě také zašla, ale jen z čisté zvědavosti. A kvůli oblečkům. Uvidíme, jaká nás ještě čekají překvapení.

Donut bun

21. listopadu 2010 v 22:40 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Co potřebujete: - tuny pinetek, lak na vlasy, hřeben, spousty dalších rukou
                        
                         - ušitý koblížek:

1. krok: vezměte si punčochu a ustřihněte tu část, kde jsou prsty a pata.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
2. krok: Ohnětě látku a začněte ji pomalinku celou rolovat dolů. Musíte ale myslet na to, že uvnitř musí být trošku větší díra, aby se tam daly prostrčit vlasy a mělo to ten správný efekt.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
3. krok: Až váš koblížek bude mít dostatečný objem, punčochu prostě ustřihněte a okraje zašijte:)
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz

Jak vytvořit samotný účes?


Úžasné výsledky! Ááááá, asi jsem se zamilovala...

www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz

Ano mami, už vím čím se budeme po večerech bavit:)!


Úspěch Balmainu

20. listopadu 2010 v 15:21 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Situace s šaty s Miu Miu ve Vogue, Elle a W už je pasé- tentokrát jde o něco mnohem šťavnatějšího. Balmainovy zlaté šaty inspirované 80. lety se ocitly na samém vrcholu úspěšnosti, v posledním měsíci se objevily na titulkách 6 módních magazínů po celém světě, mimo jiné 3 Vogue. Těžko říci, kdo byl první a kdo opisoval:) Nemyslím si, že by to byla jen věc náhody.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Zlatý moment: Claudia Schiffer v Zeit Magazin, Anna Dello Russo v 10, Natalia Vodianova v British Harper's Bazaar, Abbey Lee Kershaw ve Vogue Germany, Toni Garrn ve Vogue España a Cindy Crawford ve Vogue India.

Óda na ČD

17. listopadu 2010 v 23:05 K's diary
Minulý týden jsme s kamarádkou přišly na to, že v Lidlu mají na dnešek znovu tu speciální akci se zlevněnými jízdenkami, proto jsme si 2 koupily a domluvily se, že pojedeme do Prahy.

Celou noc jsem nemohla spát s tím, že to určitě prošvihnu a vymýšlela jsem si další "tragické" scénáře. Kupodivu se tak nestalo, i dveře od autobusu jsem si dokonce otevřela (:Dmám s tím problém). Na nádraží bylo hrozně moc lidí, kteří asi uvažovali úplně stejně. Kamarádka, která nastupovala o stanici dřív, mi napsala, že ve vlaku není ani jedno volné místečko, takže jsem se pomalu ale jistě vyrovnávala s tím, že budeme prostě celé 3 hodiny stát.

Docela spokojeně jsme vyrazily, sedly si v uličce a povídaly si. Po chvilince se vlak zastavil...myslely jsme, že třeba pouštěl jiný, jenomže....nějaký moc inteligentní pán chtěl rychle přejet přejezd, jenomže závory ho nechaly uvnitř. Prý stačil z auta vystoupit, jemomže kvůli tomu idiotkovi se náš vlak zpozdil o 3 (TŘI!!!!) hodiny. Nejvíc nás dovádělo k šílenství to, že ani v té uličce se nedalo posadit, ostatní pořád courali tak a zpět, místo aby si vážili toho, že můžou sedět:D. Asi po necelých 2 hodinách stání nás paní průvodčí poslala do první třídy, kde jsme dvě místa za sebou našly. Nechápu inteligenci některých lidí, oni sice vidí, že v uličce stojí lidi, jenomže ten batoh/tašku/bundu si na sedadle prostě důležitě musí nechat. Nakonec jsem se vcelku hezky vyspala, probudil mě až průvodčí, který každou stanici musel náležitě (extrémně) hlasitě vyvolat. Ve vlaku jsem si vzpomněla, že jsem v jednom z předchozích vagónů ztratila termosku s horkou čokoládkou, která tam ale už nebyla- kvůli tomu jsem demonstrativně celý den skoro nic nepila:D

Jinak to bylo prima, ke konci dne jsem ale umírala pálením šlapek na nohách, a pak se k nim přidala také bolest, zad, hlavy, břicha a každé jiné části těla:D Ke všemu se mi ještě pokazila má oblíbená taška, ale doufám, že nějak půjde opravit. Jako kompenzaci jsem si koupila vyhlédnuté triko:D

V duchu jsme se modlily, aby aspoň teď bylo ve vlaku volno a hádejte...Chachacha...stání v uličce nám bylo prostě souzeno. Opakovalo se to, co ráno- neustálé vstávání a sedání kvůli courajícím se lidem:D

Na závěr bych chtěla ještě zmínit moji velkou lásku k Českým drahám, na které se lze vždy spolehnout. Už vím, proč jsem to zakotvila tady v Olomouci a nedojíždím denně stejně jako na střední. 

Největší chudák dne je ovšem paní, která mi ještě na nádraží ráno v Olomouci říkala, když měl vlak ještě jen 5 minut zpoždění, že doufá, že to nažene, protože hrozně pospíchá. Zajímalo by mě, jak dopadla...


Ještě něco mimo téma: Znáte stránku feministky.cz? Všechno jsem tam prošmějdila a miluju ji čím dál tím víc:D To snad ani není možné, aby byl někdo tak zfanatizovaný:D Místy i brečím smíchy, místy zírám s otevřenou pusou.
Výroky, co mě nejvíce dostal (a který není spojen s základními lidskými potřebami): Josef byl jen hloupý muž, který se chtěl přiživit na slávě Panny Marie a Ježíše, a to byla ve skutečnosti taky žena:D


Sladký lék od Louboutina

15. listopadu 2010 v 20:02 Fashion news
Takové krásné perníčky může sníst jen blázen:)

www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz


La Doudoune

11. listopadu 2010 v 20:04 Fashion&trends
Když jsem byla malá (zkrátka do konce základky), nosila jsem jen bundy. Po kabátu jsem vždycky toužila, jenomže v té době ještě nebyl tak "na výši" jako teď. Moje kamarádka jeden  černý univerzální vlastnila a já jí ho hrozně záviděla.
Nikdy nezapomenu na dětství, kdy mě mamka nutila nosit vlastnoručně ušitou růžovou bundu se zvířátky (taky jste nosili oblečení, které vám ušila mamka nebo babička:)?) a další podobné kousky. V té době jsem to nenáviděla, odpor jsem měla i k pletené čepici s velikánskou bambulí nahoře ( co bych za ni teď dala...), kousavé šále a palčákům se šňůrkou, která se provlékla rukávy bundy- praktická věc, nikdy se nestalo, že by se jedna někam zatoulala:).

V této době ale zůstávám u kabátů, bunda by se ze mě udělala ještě většího buřtíka než jsem:)
Nesportuju, ani nejezdím nikam na hory, proto si s nimi vystačím.

Už minulý rok jsem si všimla podobných lesklých prošívaných bund, líbily se mi, ale z výše uvedeného problému bych si žádnou nekoupila. Má ji jedna slečna od nás ze školy a hrozně se mi líbí způsob, jakým ji nosí- s obyčejnými válenkami a crossbody taškou. Nejde to popsat, samy byste to museli vidět! Je to taky možná dáno tím, že je vysoká a hubená, a na takových postavách vypadá dokonale snad úplně vše:(.

Stejně mi pořád bude vrtat hlavou a bude se mi o ní zdát:)
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Jaká je ta nejlepší pro tento rok?

1, ultra leská ve všech možných barvách
2, malá kapucka
3, pásek v pase je výhodou

www.kacuskyblogisek.blog.cz