Marylin night

17. října 2010 v 17:03 |  Fashion news
12. října se v Amsterodamu konala božská akce- noc s Marilyn Monroe. Vše se odehrálo pod taktovkou Elle. Proč se něco takového nemůže konat i u nás?

Stěny byly posety fotkami a obřími plakáty s její tváří, klubem zněly její písničky, včetně Happy Birthday Mr. President a k dostání byla i spousta lahviček parfému Chanel no. 5, kterými byla místnost celá provoněná. Akce byla tématicky vypilována do sebemenšího deatilu, k pití se podávaly oblíbené drinky MM, to samé platilo i o jídle. U vchodu si návštěvnice mohly koupit škrabošky nebo stylová trička.

Na závěr se slavnostně pokřtila nová kniha o ní- I am alone. Popsán je v ní ( stejně jako v každé jiné...) její život, přidány byly i dopisy, přepisy intimních rozhovorů s přáteli, zápisky z deníku nebo citáty. Sice mezi desítky ostatních stejného ladění zapadne- ovšem její premiéru na veřejnosti jen tak někdo netrumfne.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 terka terka | Web | 17. října 2010 v 19:29 | Reagovat

sice nejsem žádný extra velký fanoušek, ale kdyby se taková akce konala u nás, tak bych si ji nenechala ujít...už kvůli té škrabošce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama