Duben 2010

Volánkové šaty

30. dubna 2010 v 11:45 Fashion&trends
Jsem zpět, už vím, jak chutná absťák:)

www.kacuskyblogisek.blog.cz
Moji pozornost upoutaly džínové šaty s volánky. I když jsem si vždycky myslela, že džíny a léto nejsou dohromady, přece jen je to takový hřejivý materiál, není to pravda. Možná je to tím, že toho moc nezakrývají.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz

School-leaving exam, das Abitur, bachillerato, экзамен на аттестат зрелости

19. dubna 2010 v 10:01 K's diary
www.kacxuskyblogisek.blog.cz

Asi jste si už všimly, že moc článků poslední dobou nepřibývá...A máte pravdu, opravdu nic nestíhám, když příjdu domů, tak opětovně otvírám sešity a učím se to, co jsem minulé 3 ( i posledních 7 měsíců ze 4. ročníku) roky totálně zapomněla. Až teď jsem si uvědomila, že čas hrozně letí, zdá se mi, že to bylo včera, když jsem po prázdninách šla do školy a nějaké maturitě jsem se jen smála. Zjistila jsem, že nemám aspoň milion zápisků a neustále se chválím, že jsem neprodala(!) ty učenice do dějepisu, za které bych dostala tolik korunek.
Vzpomeňte si na mě přesně za měsíc prosím,19. května, myslete na to, že v 8 hodin se nějaká Kačka v Přerově trápí se ZSV, v 9 s dějepisem, v 10 s češtinou a v 11 s angličtinou:)
Haha, asi procházím nějakým obdobím, kdy dostávám rozum. Nebaví mě ani nakupování, ani počítač, ani televize. Šetřím si penízky do Paříže a mám jich tolik, kolik jsem pohromadě nikdy neviděla- vždy jsem je hned utratila. Těším se jen, jak krásné období mi nastane po 20. květnu, žádné vstávání v 5, ale pěkně v 10, žádné nadávání na České dráhy, žádné úkoly, příjemné nicnedělání a léto, které si maximálně užiju:)
Pa:)


Britney bez retuše

16. dubna 2010 v 7:27 Fashion&trends
Nikdy jsem netvrdila, že celebrity musí být tip ťop, že určitě mají také nějaká svá tajemství a Photoshop z nich dělá jen nereálné tváře.+ Jejich vylepšené tváře na nás pravidelně koukají ze všech titulek časopisů, z reklam nebo filmů. Při porovnání s nimi si připadám naprosto mimozemsky, jako nějaký hybrid. Před pár dny mě zaujala jedna novinka. Britney Spears řekla stop a vpustila do kampaně pro Candies svou pravou, nezretušovanou fotku. Bez zúžených stehen, s celutidou, s nezeštíhlenými boky, s větším zadečkem... Je očividné, že napravo by její tělo budilo asi větší dojem, ale fotka nalevo je mi sympatičtější. Zůstává otázkou, zda tato reklama vzbudí větší zájem zákazníků...

www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz

Kulaté brýle

16. dubna 2010 v 7:12 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
O první příčku mých oblíbených filmů se už několik let dělí Láska Nebeská, Grinch a Karlík a továrna na čokoládu. Všichni teď můžeme být Willy Wonkové, kulaté brýle frčí! Brýlky s tlustými obroučkami se mi líbí daleko více než obyčejné lennonky. Jen je někde najít..The Worker Boots

12. dubna 2010 v 18:08 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Mám hrozně ráda kontrast mezi rockovými a romantickými kousky. Baletkovské sukně a k nim okovaný pásek, cvočkované boty s jednoduchými vílími šaty... Sama sice takové kombinace nenosím, mám ráda spíše jednoduché klasické věci v tmavých odstínech, ale "slintám" nad nimi na internetu i v časopisech. Umí rozjasnit plochu a ozvláštnit celý outfit a tak dál. Proto jsem vlastně i ráda, že podle francouzského časopisu, kde jsem tuhle informaci našla, se na pole módy vrátily boty vypadající jako součást pracovního oblečení. Ne všechny boty z obrázku se mi zamlouvají, jsou tam i světlé vyjímky (např. číslo 3). V tomto počasí by se docela hodily, vypadají teploučce a maximálně pohodlně. To nekonečné zavazování šňůreček by mě ale rozčilovalo:)! Copak vy na ně?
www.kacuskyblogisek.blog.cz

Už jen překonat květnový termín..

6. dubna 2010 v 17:28 K's diary
Ou, mám to za sebou! Přes včerejší a ranní nevolnost a následnou nervozitu jsem dokázala sesmolit téměř 4 stránky o internetovém přátelství. Nabízené téma mě okamžitě zaujalo, rozepsala jsem se o všech perfektních lidech, které dennodenně potkávám ať už na blogu nebo na icq. Děkuji za materiál, mám vás ráda:)


Napít se Karla Lagerfelda..

3. dubna 2010 v 18:24 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Po několik let spolupracovala Coca Cola Light s Patricious Field a vytvořili spolu láhve inspirované SATC. Nyní přichází v novém kabátku, který ten předešlý hravě předhání.
Byla vytvořena limitované edice v celkem jednoduchém designu. Bílá láhev, na ní silueta Karla Lagerfelda v neodmyslitelném černém obleku se sněhobílou košilí, vedle jeho podpis. Čisté, přirozené, stylové,krásné.
Ve spodní části je ukrytý praktický vysouvací otevírač lahví. Coca Cola určitě dostane novou chuť.:)

Brýle Alexandra Wanga

3. dubna 2010 v 17:51 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Léto s sluneční brýle jsou neodmyslitelnou dvojkou. Inspirujte se Ann Sophie Back a pořiďte si letos jedny neobyčejné, třeba roztékající se! Brýle, které nosím, mají ve vysokých teplotách takové tendence, až doteď jsem to však považovala za nežádoucí. Nene. Musíte jen věnovat zvýšenou pozornost pomyslným kapičkám, ulomené určitě nebudou vypadat tak krásně. Jedninou chybkou an kráse je cena. Takový výstřelek vás totiž vyjde na necelých 300 eur.

www.kacuskyblogisek.blog.cz