Březen 2010

Ochutnávka kolekce H&M

31. března 2010 v 18:14 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Ochutnávka toho, co přijde v dubnu, květnu a červnu do obchodů H&M.
H&Mko zůstává věrné klasice, černobílá elegantní kombinace ve stylu Audrey Hepburn nebo nude tóny jsou takřka nesmrtelné. Nechybí pro léto neodmyslitelné syté odstíny barev, safari styl nebo pohodlná námořnická trika. Na rovinu přiznávám, že jsem se ještě nikdy nesetkala s šaty ve tvaru rozkvetlé kytky, ihned mě to uchvátilo. Samozřejmě nechybí ani velký trend: džínovina.

Nakoukněte

Pásečky, pásky

30. března 2010 v 16:10 Fashion&trends
Každý má nějakou svoji úchylku a já nejsem vyjímkou. Kromě roztomilých kabátků Atmosphere s kulatým límečkem miluji pásky pod prsa, ať už elastické nebo ne. Nosím je téměř každý den, i když se musím trochu krotit. Není to kvůli tomu, že je to teď trendy, oblíbila jsem si je už dřív. Vlastním dva univerzální, černý a hnědý a pak jeden neonově zelený a fialový. Jsem na nich závislá, bez nich mi připadá každý svetr nebo šaty smutně a neúplně.
Bojím se, aby se mi nevytahal, proto ho nosím jen přes tenké svetry nebo sáčka, určitě bych doporučovala o malinko větší.
Jaký na ně máte názor vy?

www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz


Premiéra..nepráskněte to na mě!

29. března 2010 v 18:02 K's diary
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Jste historicky první lidé z veřejnosti, kteří vidí mou tablovou fotku... Doufám, že to na mě někdo ze třídy nevyšťourá. Většina spolužáků prý msela dlouho přemýšlet, než jim došlo, že jsem to já. 

Není mi souzeno vypadat jako Marilyn..škoda, že mě nenapadly ty nehty dříve:)

Léto bude džínové

27. března 2010 v 16:33 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Nepotřebuje komentář:)


Černočerná

27. března 2010 v 14:19 K's diary
www.kacuskyblogisek.blog.cz
- za 5 dní dělám NSZ. Už potřetí, plánuju to zkusit i v květnu. Vždy rozbalím zadání a v duchu si říkám: "Sbohem priváte s Terkou, Verčou a Haňou"... Ale já to sakra musím zvládnout!

- za 10 dní píšu maturitní slohovku. Už při té představě se mi klepou ruce... Držte mi palečky prosím...

- 17. - 21. května skutečně maturuju. Učím se a zapomínám právě naučené...

- prožívám nejčernější dny v mém životě. Už vím, proč od útlého mládí nesnáším lidi. Moji nejlepší kamarádku šikanují její spolužáci. Víte proč? Nesměje se a je uzavřená. Její třídní učitel se přidal na jejich stranu, podle jeho vlastních slov si za to může sama(!!!) Kamarádka se zhroutila.

- všichni si o mě myslí, že jsem agresivní. Neudržela jsem se a při jedné příležistosti jsem dala její spolužacce (jejich boss) facku se slovy To ti patří. Asi jí nedošlo proč a naprsoto to překroutila.  Její kamarádky se mě pokusily zabít. Bojím se chodit sama po venku, neustále čekám odvetu.

- nakonec malá prkotina: nesmím si kupovat nic nového. Musím šetřit na Paříž.

Sladká Lady Gaga

27. března 2010 v 13:24 Fashion news
Lady Gaga je něco jedinečného. Fotografové každý den zachycují její jedinečné oblečení, na kterém si pak smlsnou poradci v rubrikách módní policie.
Extravagatní zpěvačkou se inspirovaly dvě její fanynyky, 18-ti letá Matt Mayer a 19-ti letá Devonne Ditinick (obě z Floridy), které se proslavily vytvářením jejích podobizen z perníčků. Své výrobky zveřejnily na FB, kde si jich témeř okamžitě všiml tisk a vytvořil s nimi dlouhý rozhovor. K jídlu prý většina postaviček je, ale pro požadovaný vzhled byly u některých do těsta a polevy přidány i nejedlé přísady.
Obě slečny jsou teď tvoří na zakázku a plánují ztvárnění další celebrity. 
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz
www.kacuskyblogisek.blog.cz

September Issue

23. března 2010 v 12:09 Fashion videa
Koukejte onlině tady!

www.kacuskyblogisek.blog.cz

Nejextravagantnější kousky z přehlídek

23. března 2010 v 11:43 Fashion&trends
Hlavním úkolem přehlídky je zaujmout za každou cenu. Někteří návrháři si to berouopravdu k srdci.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Viktor & Rolf podzim / zima 2007/2008. Každá modelka byla zavěšená na pojízdném ramínku a měla svá privátní světla. Velkolepý efekt byl zaručen.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Návrhář Giles si vytvořil svou vlastní atrakci. Vytvořil šaty, které vypadají jako malé chlupaté vajíčko. (představte si to horko, chudák slečna:))
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Na přehlídce Husseina Chalayana pro podzim a zimu 2001/2002 nesla každá modelka kousek nábytku
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Martin Margiela vytvořil pro letní sezónu 2001 kabát z dlouhých blond vlasů. O tom, jestli to byly pravé vlasy jsem žádnou zmínku nenašla. Doufám, že ne:)
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Madonninu slavnou špičatou podprsenku z turné Madonna's Blonde Ambition známe všichni. V té době šokovala naprosto celý svět, dnes ji považujeme za téměř normální. O dva roky později pro ni Gaultier vytvořil další kousek. Malé svůdné nic, nevhodné na denní nošení.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Špičatá podprsenka podruhé, tentokrát i s vycpaným bříškem pro těhulky.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Pravděpodobná inspirace Alexandra McQueena- Vivienne Westwood v roce 1993. Její boty byly tak moc vysoké, že v nich Naomi Campbell neudržela rovnováhu a padala se smíchem k zemi.
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Kdo by neznal boty od Alexandra McQueena v kterých se promenádovala Lady Gaga v klipu Bad Romance...

Srdíčkový výstřih

17. března 2010 v 18:15 Fashion&trends
www.kacuskyblogisek.blog.cz
Už dlouho jsem neviděla nic tak romantického, roztomilého a sexy zárověň. Návrháři módních značek se inspirovali letní kolekcí Proenzy Shoulder a vytvořili témeř identické kousky v rozmanitých barvách. Sluší malým i velkým prsou, špička srdíčka zvýrazní svůdný žlábek. S atypickým výstřihem navíc odpadávají problémy s náhrdelníky a řetízky. Dokonalé!
V žádném českém obchodě jsem podobné zatím neviděla a myslím, že se to ani nezmění. Budu to muset zkusit jinak. Možná si to srdce vystřihnout na normálních šatech:)

Na obrázku jsou všechny z New Looku.


Coco Chanel and Igor Stravinsky

13. března 2010 v 13:44 Fashion tips
Filmů o božské Coco nebude nikdy dost. To si zřejmě řekli filmaři a vytvořili nový film o románku zakladatelky Chanelu s ruským skladatelem Igorem Stravinskym. Dostal příznačný název Coco Chanel and Igor Stravinsky, doufám, že čestí distributoři název nijak nezpatlají, jak to mají v oblibě. Předlohou snímku je novela od Chrise Greenhalgha Coco& Igor.

Děj se bude odehrávat v Paříži na počátku 20. století, narozdíl od filmu Coco avant Chanel v době, kdy byla uznávána jako velmi talentovaná návrhářka. Tento film se dá také pokládat za jeho druhý díl. Role Coco se zhostila francouzská herečka Anna Mouglalis, na filmu se podílel také Karl Lagerfeld.

Děj ve zkratce: Roku 1913 v Paříži navštívila Coco Chanel první a skandální představení Igora
The Rite of Spring. Publikum je pobouřeno, Igor utíká z divadla, zatímco Coco je naprosto uchvácena.
Po sedmi letech se potkávají znovu. Značka Chanel se stává velmi úspěšnou, Coco stále truchlí po svém příteli Arthuru "Boy" Capelovi (zemřel při autonehodě). Igor je přinucen kvůli Ruské revoluci utéci ze svého domova do Francie. Okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra.
Coco ho pozve spolu s jeho manželkou a dětmi (!) do své vily na předměstí Paříže. V létě mezi nimi vznikne tajná aférka. Začíná jejich nejúspěšnější období, Igor je ovlivněn Coco a značne tvořit ve více uvolněném duchu, Coco vyrobí svůj takřka nejslavnější a věčný výrobek- parfém Chanel no.5.
Vztah mezi nimi však nemůže být utajen příliš dlouho...Amy návrhářkou

13. března 2010 v 12:30 Fashion news
Zvěsti o tom, že Amy Winehouse a Fred Perry vytvoří řadu oblečení se potvrdily. Vytvořili spolu kolekci obsahující 17 kousků ve stylu 50. let, z barev převažuje černá, bílá a růžová. Nebudou chybět široké kolové nebo naopak úzké sukně, tenké propínací svetříky, košile nebo pin up šaty.
Podle slov Freda Perryho byla volba Amy velice jednoduchá. Už dlouhé roky sama s oblibou nosí oblečení jeho značky a její celkový styl vyjadřuje ten, kterým se značka už od začátku ubírá. Plánují spolu dvouletou spolupráci, první kolekce se dostane na pulty obchodů v říjnu tohoto roku. Prohlédnout si zatím můžeme jen nákresy.


Perfektní zamaskování

10. března 2010 v 13:32 Fashion&trends
Mezi stálice trendů patří army styl. V zimě vojenské kabáty a boty, na jaře krátké kabátky a saka. Nikoho proto nepřekvapí, že se k nim tento rok přidává i "maskáčový" vzor.
Pokud vaše srdce dříve toužilo po skvrnkovatém oblečení v odstínech terénu, mohli jste si zajít třeba do některého ze specializovných obchodů s vojenskými potřebami. Nyní je otevřeli i v Zaře nebo Mangu.
Vojenský vzor nemusí nutně znamenat jen rockový styl. Pokud je skombinovaný s krajkou vypadá romanticky, ve vzorovaném elastickém triko si můžete jít třeba zaběhat.
Základní odstíny jsou béžová, hnědá, khaki a černá. Můžete si ale zvolit i podstatně ženštější- růžovou, červenou...Záleží na vás.
Jarní kolekce Zary


Přihrádkové kufry

8. března 2010 v 12:31 Fashion&trends
Ve všech pohádkách, historických filmech i komediích mě vždycky zaujaly ty obrovské kufry, které při rozevření připomínaly skříně, se všemi přihrádkami, poličkami a malinkými skříňkami. Považovala jsem to trochu jako sci-fi, přece jen jsem se s tím v normálním ani virtuálním životě nikdy nesetkala.
Až dnes jsem narazila na stránku, která dokazuje, že nic není nemožné:)