Únor 2010

Kombinéze, lacláče..

27. února 2010 v 13:55 Fashion&trends
Olalá, představuji vám jeden z letních trendů. Nejde o novinku, kombinézy frčely i v minulém roce, ovšem na málokom jsem je viděla... i když můžu říci, že se vlastně ani moc nedivím. Sama bych si ji asi neoblékla, mám je až moc spojeny s těhotenstvím a krtečkovými kalhotami...

Tento rok mají náběh stát se více popoulárními. Do svých kolekcí je zahrnuly mimo jiné Topshop nebo Zara, v jejichž podání vypadají víc než dobře. V provedení od Zary snad ještě lépe, připomínají léto, dovolenou a slunečné pláže.
Džínové lacly se mi nejvíce líbí navrstvené s volnými vintage košilemi nebo triky, doplněné ať už balerínkami nebo podpatky. Ideální je 7/8 délka kalhot se srolovanými konci jako u boyfriend jeans.
V řeckém provedení samozřejmě s gladiátorkami.
Vůbec nepochybuji o jejich pohodlnosti a praktičnosti, navíc existuje mnoho provedení, které budou sedět takřka každé postavě. Jen najít ty své!


overalls
Untitled

The JumpsuitCoco Rocha by podle fanynek měla zhubnout

24. února 2010 v 18:05 Fashion news

Jednadvacetiletá modelka Coco Rocha je velmi rozčilená z názorů, které na ni mají mnohé fanynky. Na jejím internetovém blogu se objevily rady, že by měla zhubnout, že je pro přehlídková mola příliš tlustá. To samozřejmě modelku pobouřilo. "Jsem o šest centimetrů vyšší a o deset velikostí štíhlejší, než průměrná americká žena. Co bych tedy ještě měla hubnout?", vzbouřila se Rocha proti názorům mladých dívek, které jsou ještě stále přesvědčeny, že anorexie je ještě stále v kurzu.


Krajkový comeback

24. února 2010 v 17:48 Fashion&trends
Topshop
New Look
Zara
Topshop
H&M
Etam
Topshop

Když se daří, tak se daří- i Agyness Deyn

22. února 2010 v 18:01 Fashion news
Supermodelka Agyness Deyn, která patří mezi nejlépe placené modelky světa, se před několika dny zúčastnila módní přehlídky Relief Haiti Show v New Yorku, jejíž výtěžek byl věnován na charitativní pomoc pro Haiti. Agyness Deyn se po mole procházela v krásných, lehkých šatech a velmi vysokých podpatcích. Agyness během chůze nečekaně spadla, pro tak profesionální modelku to však není problém. Vstala, smála se, uklonila se a opět odkráčela. V tu chvíli však netušila, že po pár metrech ji opět čeká pád. Agyness svou nezáviděníhodnou situaci vyřešila po svém - sundala vysoké boty a odkráčela na boso, opět s úsměvem.


Lady Gaga na NY Fashion weeku

22. února 2010 v 17:45 Akce celebrit
Já ji prostě zbožnuji! Jen mi to moc nepřipomíná perly, které byly záměrem. Na čepici a na kabátku vidím pýchavky a na tváři takové to rybí mlíčí:)


Milly F/W 2010

18. února 2010 v 17:42
Podzimní kolekce Milly se mi přesně strefila do vkusu. Širokým páskem zvýrazněná silueta, dvouřadé retro kabátky, barety, páskové lakové lodičky a výrazné punčochy. Ze vzorů hlavně kostky a káro. Koktejl pařížského stylu a 60.let nikdy nevyjde z módy.

Zamilovala jsem se...spuštění kolekce Sonii Rykiel

18. února 2010 v 17:10 Fashion&trends
€ 39.95
€ 29.95
€ 24.95
€ 39.95
€ 49.95
€ 29.95Tlephone pro Alexandra McQeena

17. února 2010 v 18:17 Fashion news
Včera se v Londýně předávaly ceny Brit Awards 2010, spousta z vás určitě přímý přenos na Evropě 2 poslouchala. Právě touto cestou chtěla vzdát Lady Gaga hold svému dobrému příteli a návrháři Alexandru McQueenovi, který byl před týdnem nalezen mrtvý ve svěm bytě. Jednu ze tří cen, které vyhrála, mu spolu s písní Telephone dokonce věnovala. Oblékla si efektní bílé šaty s nápaditou parukou s krajkou. Původně prý zamýšlela podobnou show, na jakou jsme u ní zvyklí, po Alexandrově odchodu však prohlásila, že by to působilo nemístně a krev nahradila nevinným bílým tylem. Originalita se z jejích vystoupení však nikdy nevytratí.

Celá prvorepubliková

15. února 2010 v 17:52 Fashion&trends
Narodila jsem se špatně, vím to já, ví to celé mé okolí. Jak krásný by byl život v 1. polovině 20.století! Samozřejmě pokud pominu hospodářskou krizi a obě světové války.

-Chodila bych do kina podstatně častěji
- Udělala bych si podobný účes jako Mary Pickford a neřešila bych popálené vlasy
-Začala bych kouřit, už jen kvůli tomu elegantnímu "držátku"
- Našla bych si sympatického elegána
- Chodila bcyh tančit charleston


- Nechala bych si šít šaty u Hany Podolské nebo božské Coco
- Vykašlala bych se na tahání mobilu a pořídila bych si krásný pastelkový domácí telefon (na ten bych si musela počkat do 50.let)
- Chodila bych se koupat a nemusela bych se stresovat svou postavou
- Mohla bych si pořád hrát na dámu a ochotní gentlemani by mě obskakovali
- Mohla bych si jít prohlédnout show Mata Hari neo Josephine Baker


Roaring 20's
Roaring Twenties
29DIC
1920s Fashion
1920's
27/50
anna christie 1930
It was the year 1930...
Set.91Alexander McQueen je mrtvý

12. února 2010 v 8:27 Fashion news

Yves Saint Laurent, Tomáš Baťa, Yves Rocher a teď i Alexander McQueen. V poslední době dochází k tragickým ztrátám na poli módního světa. První jmenovaní zemřeli "přirozenou" cestou, Alexander spáchal sebevraždu. Pravděpodobně se nevyrovnal se smrtí své milované matky, která svět opustila jen pár dní před ním. Isabella Blow, žena, která ho objevila spáchala sebevraždu před 3 roky, po tom, co jí byla diagnostikovaná rakovina tlustého střeva.
Před 5 dni na svém Twitteru zveřejnil, že to byl příšerný týden, ale jeho přátelé mu dodali sil a pomohli mu se s celou věcí vyrovnat. Následovalo několik teček a smutný smajlík.
Zpráva o jeho smrti vyvolala okamžitou odezvu u celebrit, většina z nich se k ní na Twitteru ihned vyjádřila. Shodli se na tom, že to byl jeden z nejtalentovanějších a nejneobyčejnějších návrhářů. Nám nezbývá nic jiného než souhlasit.

Jarní Topshop 2010

12. února 2010 v 7:44 Fashion&trends
Novou kolekcí z Topshopu jsem nadšená. Zatímco Zara vsadila na střízlivost a jednoduchost, tato značka vsadila na nápaditost. Nejvíc mě zaujaly ty perfektní veliké mašle do vlasů, zrovna si jednu podobnou doma vytvářím. Celá kolekce by se dala rozdělit do čtyř skupin:

-"Club Tropicana"- mix inspirovaný hip hopem, tropické potisky a výrazné barvy
-"Saloon"- krajky, třásně nebo trika s westernovými potisky
-"Meadow"- balerínky s krajkou, potisky květin...
-"Downtown"- kombinace moderních střihů a sportovní look

Inspirujte se:)

Džínové košile

10. února 2010 v 18:05 Fashion&trends
Mezi nové trendy se tento rok zařadily i staré dobré džínové košile. Odjakživa je mám spojeny s nezapomenutelných Patrickem Duffym v roli Franka z Kroku za krokem (u něj mám košile ráda). Za ním následují řidiči kamionů, kteří mají svérázný vkus a libují si v kombinacích s džínami nejlépe jiné barvy. Nesmím zapomenout ani na kovboje...Těžko říci, čím se inspirovaly módní značky, které je zařadily mezi hlavní trendy svých kolekcí. Na molo je poslaly Chanel a Dolce & Gabbana, my obyčejní smrtelníci (smrtelnice) si je můžeme pořídit v H&M, Zaře nebo New Looku. Trendy je hlavně bleděmodrý odstín, ať už sepraný nebo ne, v tmavém si moc neškrtneme.

Stylisté doporučují tři způsoby, jak je nosit:
1. Jako obyčejnou košli, zapnutou a zastrčenou do džín. Abyste rozbily modrý monolit, do pasu si obtočte pásek, nejlépe v zemitých odstínech.
2. XXL verze. Rozepnutá, rukávy ohrnuté nad lokty. K tomu bundička a jednoduché kraťasy.
3. Dlouhá, rozepnutá a přepásaná v pase, pod ní nejlépe krátké šaty.

New Look
Debenhams
Topshop
Dorothy Perkins
H&M


Sasha Pivovarova in 'China White'

9. února 2010 v 8:23 Fashion magazines&kampaně
Svěží, čisté, nádherné!