Leden 2010
Takové ty maturitní....

30. ledna 2010 v 12:58 K's diary
Luxusní. Nijak jinak by se nedal nazvat náš ples. Když opomenu fakt, že jsem asi 20 lidem slíbila, že se s nimi vyfotím a dám to na blog, dnes ráno jsem se na ně ale koukala a skoro žádná není uveřejnitelná...I tyhle jsou focené v pokročilých nočních hodinách a tomu i odpovídají výrazy. Nechápu, jaktože jsou všichni tak fotogeničtí, jen já vždy vypadám jako pitomeček, moc mě nepomlouvejte, ano:) Škoda, že nejde vidět ta výšivka na těch šatech, byly nádherné!

Celý týden žiju jen jednou věcí. O prázdninách pojedu do Paříže! Na dva týdny! Kamarádka tam budě dělat u svých známých a pozvala mě, abych přijela. Potom, co mi to řekla, jsem okamžitě vychrlila ano, tady nejde o čem přemýšlet. Hrozně moc se tam těším, tohle bude úplně něco jiného než ten přeloňský zájezd s cestovkou:) Ááááááá!
S Haňulkou
S Verunkou
S Blančou, nejhodnější nejkrásnější nejchytřejší a nejkrásnější Terezkou a Haňulínem
Trendy v účesech 2010

28. ledna 2010 v 8:06 Fashion&trends
Kudrliny na krátkých vlasech
Francouzské vlny
Styl Jane Birkin
Styl Blake Lively- blonďaté kudrnaté vlasy
Drdol
Mikádo
Vlasy vyfoukané přes kulatý kartáč
Uhlazené vlasy v culíkuNever Leave The House Naked

25. ledna 2010 v 17:20 Fashion tips
Móda má spoustu nepsaných pravidel, kterých si je většina zasvěcených lidí vědoma. Ty záporné jsou ale často porušovány fashion victims a výrobci panenek a následovně odsuzovány nesčetnými módními policiemi celého světa. Spisovatelka Anne Loes van Gaalen si z nich tak trochu vystřelila a sepsala docela humornou knihu, která tyto drobné prohřešky shrnuje. Její dílko obsahuje nejen povídání o nevkusnostech, najdeme zde i obecně známé fakty, které doplňují jejich vysvětlení (Proč má nevěsta bílé šaty? (tohle je zrovna jasné nám všem). Celá kniha dostala příznačné jméno Never Leave The House Naked (to je navíc jedno z pravidel).
To, že ponožky v sandálech- českými muži velmi oblíbené, jsou skutečné faux-pas si všichni uvědomujeme, ale méně známé je to, že na svatbě by měla být v zářivě bílé oblečena jen nevěsta. Většina z nich jsou dávno pokořena, v to, že kabelka musí vždy ladit s botami, dnes málokdo věří. Kromě vtipných poznámek ať už autorky nebo slavných návrhářů a odborníků na slovo vzatých se můžeme dozvědět i něco o původu zvláštních nářízení. Každé pravidlo je doplňeno několika znázorňujícími ilustracemi a fotkami. Pro koho je kniha určena? Hlavně pro milovníky módy, podle mého však něco jistě řekne i většině ostatních lidí, ať už si ji přečteme jen pro zajímavost nebo pro vylepšení nálady. Pořídit si ji můžete za 15 Euro na Amazon.com.

Kelly Osbourne

25. ledna 2010 v 16:37 Vaše skříně
U Kelly jsem byla jistou dobu zvyklá na poměrně nevkusné a výstřední oblečení, účes a líčení. Až donedávna jsem ji měla pod touto nálepkou a dále ji ani nesledovala. Překvapil mě však článek v jistém časopise, kde se o ní zmiňovali jako o nové britské módní ikoně. Našla jsem si pár aktuálních fotek a okamžitě jsem pochopila, získala si mě elegantním lookem, sáčky v kombinaci s šaty, sukněmi do pasu a obrovitými taškami, pro které mám slabost. Dokazuje, že nepotřebujete tip ťop postavu k tomu, aby vám to slušelo a že i obliny mohou být (a jsou!) sexy. Tleskám Kelly!

Rádivka s anténkou (bohužel malinkou)

23. ledna 2010 v 16:27 K's diary
Pokaždé, když shrnuji v kostce můj "život" v posledních dnech, je v každém článku alespoň malá prosvícená jiskřička. Dnes ne. Nemám proč být šťastná, neustále mě provází ten pocit smutku a bezmoci bez jakéhokoliv řešení. Vím, že to možná zní trošku pitomě, nic s tím ale eudělám...Minulý týden jsem byla s rodiči nakupovat ve Zlíně a zatímco oni obědvali, seděla jsem na laviččce o kousek dál a koukala na lidi kolem. Všichni se smáli, objímali, byli šťastní a já jim v hloubi duše strašně moc záviděla. Nebyli sami...nejde o to, jestli někoho máte, ale spíš o ten pocit samoty. Často si říkám: V čem jsem já horší? Proč taky nemůžu být šťastná jako ostatní? Proč většinu věcí, o které se snažím, absolutně prohraju? Jsem smolařka no. Na tyto otázky mi asi nikdo nikdy neodpoví...dále to nebudu rozpitvávat, ani ty pocity neumím přesně vyjádřit...Navíc se ze mě stává hromosvod všech špatných nálad a výčitek, které si na mě ostatní vylévají.

Trošku jako náplast jsem si ve středu koupila rádiovku. Původně jsem chtěla černou, ale ten obvod hlavy se mi zdál malinký, proto jsem si vzala tmavě šedou. Ještě se tam chci vrátit pro světle růžovou, nemůžu na ni zapomenout:) Plus dva nové svetříky. První jsem si koupila právě ve Zlíně, ty volánky jsou skvělé! Druhý nejde na fotce moc rozeznat, je na něm u krku stužka. Nemohla jsem ho tam nechat. Až doma jsem si uvědomila, že k němu nic nemám, proto budu muset obchody obrazit znovu a koupit si nějaký topík. Moje novoroční předsevzetí moc neutrácet se rozplynulo jako voda:)

Podlehla jsem všeobecnému trendu a také si chtěla založit stránku na blogspotu s mým oblečením a tak, nicméně zůstalo jen u záměru. Jsem dost nešikovná a obrázky mi nešly načíst. Tento "profláknutější" samozřejmě rušit nebudu, i když jsem to asi 100 tento týden chtěla udělat. Ten pocit kliknout na tlačítko zrušit blog a pak to potvrdit na mailu mě neskutečně lákal. Odolala jsem, uvědomila jsem si, že bych zabila i podstatný kus sebe. Třeba se toho blogspotu časem dočkáte. Chtěly byste mě tam?:)
NaomiDee

20. ledna 2010 v 17:59 Vaše skříně
Třetí v pořadí přináším slečnu a její styl, do kterého jsem se maximálně zakoukala a strašně mě inspiruje..Fotografie Emmou Watson pro Burberry se tentokrát podařily

18. ledna 2010 v 16:58 Fashion magazines&kampaně
Značka Burberry už podruhé podepsala výhradní smlouvu s herečkou Emmou Watson alias Hermionou z Harryho Pottera. Watson se opět stane tváří nové kampaně. Pro minulou kolekci Watson nafotila sérii fotografií, která však byla mnohými kritiky hodnocena jako příliš rušivá kvůli pozadí snímků. Burberry si očividně vzala ponaučení, snímky jsou totiž nyní čisté a soustředěné výhradně na samotné výrobky. Obrázky jsou hladké a lesklé, pořízené přímo v jednom londýnském studiu, na rozdíl od minulých, které byly foceny v prostředí Westminsteru.