Prosinec 2009

Nejvíc napodobované trendy roku 2009

31. prosince 2009 v 14:43 Fashion&trends
"Uši zvířátek"
Paví doplňky
Sladěné náplasti na červeném koberci

Rukavice bez prstů
Taška s Karlem Lagerfeldem v jakékoliv podobě


Retro síťka přes obličejOlivia Palermo

29. prosince 2009 v 13:22
Moji pozornost zaujala Olivia Palermo. Dříve jsem ji nějak nesledovala, mohu dokonce přiznat, že jsem ani netušila o koho jde...V jednom magazínu jsem narazila na imformaci, že jde o novou style ikonu, která si získává čím dál větší oblíbenost. Její styl na mě působí tak nějak voňavě, čistě a přirozeně, nenosí zbytečně komplikované věci. Další stránkou jsou její vlasy...jedním slovem překrásné! Více se mi líbí s těmi měkkými vlnami než s vyžehlenými vlasy, vůbec nechápu, jak někdo může pořád vypadat tak upraveně. Mě se to povede přibližně tři čtyři hodiny, pak jsem mírně rozcuchaná, oblečení se většinou hrne do míst, kde původně nebylo, úsměv z tváře mizí úměrně se zvyšující se bolestí z podpatků...nikdy to tajemství asi nerozlousknu.Zemřel Yves Rocher

27. prosince 2009 v 15:39 Fashion news
Francouzský průmyslník Yves Rocher, zakladatel a šéf stejnojmenné kosmetické společnosti, v sobotu zemřel v Paříži ve věku 79 let. Oznámila to mluvčí jeho firmy.
Společnost Yves Rocher zaměstnává ve světě přes 15 000 osob, své prodejny má i v Česku. Její roční obrat dosahuje podle internetových stránek firmy kolem dvou miliard eur (zhruba 52,8 miliardy Kč). Počet klientek sama společnost odhaduje na 40 miliónů.
Rocher založil podnik v roce 1959 a vybudoval z něj skupinu se zastoupením ve více než 80 zemích světa s prodejnami, zásilkovým a internetovým obchodem. Firma je známá tím, že rostliny pro výrobu kosmetiky si sama pěstuje.
V České republice má Yves Rocher zastoupení od roku 1991. Společnost v tuzemsku provozuje síť zhruba 40 prodejen s parfumerií, kosmetikou a hygienickými potřebami. V některých z nich také poskytuje kosmetické služby a provozuje solária. Část prodejen má stejně jako jinde ve světě formu franšíz.
Tři čtvrtiny firmy jsou stále v držení rodiny Yvese Rochera, téměř pětinu pak drží francouzská farmaceutická skupina Sanofi-Aventis, vlastník tuzemské Zentivy. Skupina ovládá ještě sedm značek, mezi něž patří síť obchodů s oblečením pro děti Petit Bateau a kosmetické značky Daniel Jouvance nebo Dr Pierre Ricaud.

(novinky.cz)

Alexa Chung je nejlépe oblékanou ženou roku 2009

25. prosince 2009 v 15:33 Fashion news
Dlouhé roky vévodila žebříčku magazínu Vogue Kate Moss. Tento rok však klesla až na desáté místo a její pozici převzala další Angličanka- Alexa Chung.
" Volba byla jasná, už při posouzení fotek je jasné, že to není ten typ, který dlouho stojí u skříně a přemýšlí, co si vzít aby byla nejkrásnější. Nosí jednoduché a neokoukané kombinace a v tom je právě ta krása."
Na druhé příčce se umístila francouzská herečka Audrey Tautou, následována Sarah Jessicou Parker. V žebříčku se poprvé umístily i nové ikony, Lady Gaga, Michelle Obama nebo Anna Friel.

1. Alexa Chung
2. Audrey Tautou
3. Sarah Jessica Parker
4. Cheryl Cole
5. Dannii Minogue
6. Emma Watson
7. Sienna Miller
8. Diane Kruger
9. Freida Pinto
10. Kate Moss
11. Lady Gaga
12. Lily Donaldson
13. Leighton Meester
14. Michelle Obama
15. Angelina Jolie
16. Georgia May Jagger
17. Anna Friel
18. Olivia Palermo
19. Carla Bruni
20. Beth Ditto


Zpět ke včerejšku...

25. prosince 2009 v 13:22 K's diary

Jaký byl váš včerejšek? Já už ráno vstávala s tím, že ten den je naprosto stejný jako všechny ostatní. V posledních letech u mě vyprchalo takové to kouzlo Vánoc, co k nim vždy patřilo. Taková ta chvilka tajemna, štěstí a překvapení, která k rozbalování dárků patří. Mrzí mě, že většinou dostávám jen peníze, ale zase chápu, že se každý bojí, že by se třeba nestrefil do vkusu nebo tak. Mamka se s tím teď už tak nedělá, dopoledne k stromečku nahází všechny zabalené i nezabalené dárky, takže po osahání nebo přičichnutí už tuším co dostanu a výše popsaný stav se neobjevuje. Ale nevadí:)
I když naši nejsou rozvedení, je u nás normální, že každý kupuje a dává dárky zvlášť. Od mamky jsem přes takové ty obvyklé dárky jako ponožky, spodní prádlo a pyžamo dostala krásnou koženou bundu, kterou jsem si koupila a dala si ji pod stromeček. Pak řasenku a toaletní vodu, kterou jsem už dříve dostala od kamarádky a strašně pěkně voněla. A pak neprůhledené černé punčochy, o kterých jednou prohlásila, že takové nosí jen staré ženské. O překvapení večera se postaral taťka. Většinou mi dává penízky, je to člověk, kterého si absolutně neumím představit při kupování oblečení nebo kosmetiky(i mamce většinou dává poukázky). Podával mi strašně těžký dlouhý zabalený válec. Vyklubala se z neho úplně perfektní vymakaná žehlička na vlasy. S nádherným stylovým pouzdrem a podložkou. Určitě si zaslouží milion superlativů...Celý večer jsem ho zasypávala pusami a objímala jsem ho. Pořád jsem z toho mimo.
Teta nám dala celou krabici mých milovaných marokánek a já se jich tak přejedla, že jsem pak jen nehybně seděla v křesle a koukala na Co ta holka chce. A přezdívala si všemi nadávkami. Dneska mám v plánu zase jen relaxovat, ale aby nebylo té lenosti příliš, zapřisáhla jsem se, že si přes prázdiny zopakuji všechny maturitní otázky, které jsme zatím probrali. Jsem hrozně zapomnětlivá:(
Teď se pochlubte vy..co jste našly pod stromečkem?

Krásné Vánoce!!!

24. prosince 2009 v 15:01 K's diary

Dneska se nedočkáte žádného článku, myslím, že i Vy teď určitě máte jiné starosti...Chtěla bych Vám všem chtěla popřát krásné Vánoce a hodně dárků pod stromečkem. Ať se vyhnete kostem v krku:) Přístě zase tady...Mám Vás všechny moc ráda!
The Size Issue

23. prosince 2009 v 10:10 Fashion magazines&kampaně
Nejnovější číslo V Magazine bylo pojmenováno The Size Issue. Vedle hubených modelek zde pózovaly i modelky trochu oblejší. Tady je jedna ze sérií, soutěží zde Jacquelyn Jablonski (nalevo) a Crystal Renn(napravo). Dívky mají stejné oblečení, líčení, pózu i účes, liší se pouze velikost. Líbí se vám více modelka nalevo nebo napravo? U mě jednoznačně vyhrává více sexy a více ženská Crystal.