Říjen 2009


Vánoční kolekce Kate Moss pro Topshop

30. října 2009 v 10:10 Fashion magazines&kampaně
Kate Moss se pomalu ale jistě stává stálicí Topshopu. Její kolekce jsou nápadité, mají jiskru a jsou oblíbené. Není proto důvodu, proč by ji značka neoslovila znovu. Kate vytvořila nejnovější vánoční kolekci ( už dvanáctou!), která obsahuje jak věci na běžné nošení, tak luxusní spodní a noční prádlo. Inspirovala se exotickým a asijským oblečením, jsou znatelné i prvky vintage. Šaty jsou pošity trendy flitry, v řadě se objevují i pásky z doby antiky. Kolekce se včera objevila na stránkách Topshop.com, ale stále zůstává otázkou, zda přijde i do české pobočky. Nechejme se proto překvapit. Zatím vám nabídnu kampaň a pár kousků z její kolekce.

Čepičky aaa baretky.....miluju:)

30. října 2009 v 9:02 Fashion&trends
Těchto typů baretů bylo strašně mov v Paříži, úplně krásných, třeba ozdobených kamínkama nebo cvočkama a já dodnes lituju, že jsem ho tam nechala:(

Opravdu snové podzimní prázdniny...

29. října 2009 v 14:41 K's diary
Letošní prázdniny jsem se rozhodla zasvětit učení a propočítávání na čtvrtletku z matiky, kerá mě čeká přesně příští týden. Plus ještě šprtání 4. maturitní otázky do SVS. Plus vytváření slohovky na téma životopis a motivační dopis. Plány vypadaly pěkně, až na to, že jsem si materiály a kalkulačku zapomněla ve škole ve skříňce. No znáte většího pitomce:)?Nakonec jsem to nějak pořešila a všechno mám.
Od včerejška se koukám po nějakých šatech na maturiťák, nejdříve jsem měla malinkou depresi z toho, že žádné neseženu a vzápětí proto, že už budou určitě všechny zamluvené. Nakonec jsem našla dvoje úžasné a navíc u nás v Hranicích. Nečekala jsem, že v našem temnošpinavém městečku něco najdu. Více se mi líbí ty modré, ale pořád si říkám, že ty červené jsou taky krásné, zkrátka se nemůžu rozhodnout. Poradíte mi prosím?:) Modlím se, aby byly na ten můj termín volné. Stejně v obou budu vypadat jako prasátko Babe, tak je to docela jedno.
Stejně asi vyhrají ty modré:)
V neděli jsem vyhrála na Aukru krásné boty na klínku H&M. Předcházel tomu ale strašný pocit bezmoci a naštvání. Aukce měla končit v 19.12 a nám kolem 18.30 vypnul internet. Nelžu, když píšu, že jsem brečela:) Nakonec to mamku tak sebralo, že donutila taťku ať zavolá na poruchové centrum. Těsně před sedmou to naskočilo a mě spadly přímo do klína. Zájem o ně měla ještě jedna paní (slečna), ale ta na to asi zapomněla a pak už nepřihazovala. Jsem hrozně šťastná, jsou úžasné... Jen mám malinko strach, v bance jsem šla vyplnit lístek na poslání (většinou to dělá mamina) a přesně jsem nevěděla jak a vhodila jsem ho do nějakého sběrného boxu. A teď mám trošku bobky z toho, že ty peníze nepřijdou...nevím no. Musím myslet pozitivně:) Ještě jsem měla v záměu koupit si nové roury a hned v prvním obchodě jsem narazila na skvělý kousek za pohádkovou cenu , tak jsem ihned kráčela v pokladně. Pak už bylo na programu jen totální přejezení v cukrárně čokoládou s Haňou, ještě teď je mi špatně.

Jinak na závěr ještě malinká poznámka. Dneska má Terezka Weiglová, ta nejsarkastičtější, nejvtipnější a nejchytřejší osoba z mého okolí, narozeniny. Každý den musí poslouchat mé slovní průjmy v angličtině, mluvím pořád a pořád a někdy si ani nepamatuji o čem. Slibuji, že to trošku omezím a nebudu tě trápit, když máš dneska ty narozeniny. Jinak všechno nej:) Oslavímě to ve školní bufé, oki.

A co vy? Jak si užíváte kraťoučké prázdniny?

27 nejlépe oblékaných žen v roce 2009

29. října 2009 v 14:05 Fashion&trends
Kate Hudson
Demi Moore
Drew Barrymore
Cameron Diaz
Kate Bosworth
Elizabeth Banks
Rose Byrne
Anne Hathaway
Emma Watson
Michelle Obama
Blake Lively
Annalyne McCord
Kim Kardashian
Eva Longoria
Beyonce Knowles
Rihanna
Taylor Swift
Vanessa Hudgens
Kate Moss
Leighton Meester
Alexa Chung
Dita von Teese
Cate Blanchet
Charlize Theron
Diane Kruger
Liv Tyler
Heidi KlumVlněné čelenky

29. října 2009 v 9:57 Fashion&trends
Tento typ čelenek si pamatuji velmi dobře. V dětství jsem jimi byla skvěle zásobená, mamka mi je tehdy upletla snad ve všech barvách pastelek, což se později ukázalo jako zbytečnost, vždycky jsem je někde utrousila nebo nechala. Tvar však měly všechny stejné, jen tlustý barevný pás, o nějaké kytičce jsem si mohla nechat jen zdát. Právě kvůli čelence s kytkou se celý tento "do dětství vracející se styl" znovu objevil. Stojí za tím herečka Whitney Port, která si ji na natáčení vzala z čistě praktických důvodů, nešlo o to, že jí ozdobí svůj účes. Módní řetězce je začaly znovu prodávat, proto můžeme my ostatní skloubit oba, bez ohledu na to, jestli budeme vypadat jako malé holčičky. Jen do ní!
Oasis
H&M
Asos
Revolve ClothingHvězdy na retro vlně

28. října 2009 v 11:07 Fashion&trends
Jen mi trochu připadá, že mezi herečkami součastnosti a herečkami minulosti je jeden podstatní rozdíl. Ty na černobílých fotografiích jsou skutečné herečky, chovaly se tak, jak se od nich očekávalo, měly skutečný talent. Ted má tuto možnost každý, to je podle mě to špatné...

Vogue Nippon November 2009

28. října 2009 v 10:02 Fashion magazines&kampaně
Nejnovější číslo magazínu Vogue Nippon je poněkud zvláštní. Ne tak často je totiž celý výtisk věnovaný jedné jediné modelce a obsahuje pouze její fotky. Tou vyvolenou je modelka Tao Okamoto, která se jako vůbec první Japonka, která se za posledních 7 let objevila na přední stránce.Snímky byly pořízeny známými fotografy, práce nějkterých mě zaujla yvíce, jiné méně, ale nakoukněte samy:)

Nový výstřelek...peříčkové sukně

26. října 2009 v 17:59 Fashion&trends
Monique Lhuillier
Louis Vuitton
Alessandro dell'Acqua

Na druhou a pátou si můžete skočit do Topshopu:)


Agyness ve filmu

26. října 2009 v 17:24 Fashion news

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky: Agyness se dříve či později objeví i na filmovém plátně. Zatím však nejsou známy žádné další informace ohledně obsahu filmu nebo dalších hereckých hvězdách, pouze jméno režiséra je prozrazeno. Půjde o Petera McCougha, který se dříve věnoval spíše herectví, proto půjde o jeho prvotinu. Mezi její "kolegyně" bude údajně patřit i Linus Roache, známá ze seriálu Zákon a pořádek. Nechejme se překvapit, zda půjde o zdařilý nebo podprůměrný snímek.
Agynnes je více než jen obyčejná modelka. V poslední době si například v rámci London fashion weeku zahrála na Djku (společně s Alexou Chung) na noční party značky Burberry. Všechno dopadlo na jedničku. Zkrátka renesanční žena:) Proto se nechejme překvapit, zda půje o snímek zdařilý nebo naopak podprůměrný.

Really?

26. října 2009 v 17:15 K's diary

Po týdnu urputného zkoušení a snažení. Nevím, jak to jinak nazvat...snad jen: Slečny, apokalypsa je za dveřmi!

Pret-a-Portea

26. října 2009 v 17:12 Fashion&trends

Proč jíst jen nudné obvyklé tvary sladkostí a nevyměnit je za stylové? Teď si ke kávě můžete objednat perníkový trenčkot Burberry, marcipánovou Chanelku nebo šaty Dior s kokosovou nebo s čokoládovou příchutí s borůvkami. To vše zakoupíte v londýnské kavárně Pret-a-portea, jejíž menu se po každém půlroku mění, přesně podle nových trendů načerpaných z fashion weeku. Sladkosti ale nejsou jediné, na čem si můžete pochutnat. Na prodej jsou i stylové pečivo, palačinky nebo sandwiche. Jen cena není moc lidová. Za jeden kousek zaplatíte v průměru £ 35, ale kreativní lidé si jistě pomohou a s trochou šikovnosti si podobný můžeou vytvořit i sami. A skoro zadarmo:)


O vkládání obrázků...

22. října 2009 v 17:11 K's diary
Všechno je prima....Už včera jsem si ve škole říkala: "Dva dny relaxování". Dnes byl Gaudeamus, kam jela většina spolužáků, zatímco já šla poctivě do školy. Zítra jedeme do divadla, tím pádem jsem se na tyto dva dny nemusela moc připravovat. Ale co! Měla jsem v plánu udělat spoustu článků na blog (to hlavně), kouknout na nějaký pěkný film nebo si jen tak si číst a tak dále. Včera mi do toho skočilo zkoušení z čestiny a dneska zase nefungující vkládání obrázků na blogu (pokolikáte za tento týden už?). Mohla bych sice psát články založené jen na textu, ale to mě nebaví a ani se mi to nelíbí tak nějak esteticky:) A k tomu jsem našla spoustu inspirace, takže jsem maximálně nadupaná k nejvyššímu výkonu. Proto se modlím, vyřeště problémy serveru. Prosím:)

Pozn.: Po dvou hodinách rozmrzení se můj stav změnil na nepříčetnost. Já chci dělat články, proboha!

Pozn. 2...24.října: Pořád se to ještě nerozfrčelo. Napsala jsem mail na blog@blog.cz a už jen čekám na to, jak mě setřou:(
Někoho to nebaví a přidá jeden článek za měsíc a jde mu to. Já bych chtěla ty články strašně moc udělat, chtěla bych denně přispívat, ale nemůžu...a není to moje chyba...béééé

Pozn.3....25. října: Nic. Absolutní nic. Jde vidět, jak lidem nahoře záleží na těch, kteří jim důvěřují a mají u nich účet. Mimochodem, přesně jak jsem čekala, včera mi žádná odpověd nepřišla.
Přísahám, že až to zapnou, normálně si koupím flašku, třeba malibu, i když jsem normálně zapřísáhlá abstinentka:D.