Září 2009

Sonia Rykiel vytvoří kolekci pro H&M!

30. září 2009 v 18:14 Fashion&trends
Další skvělá zpráva pro milovnice oblečků z H&M! Po Jimmim Choo pro tuto společnost navrhne svou kolekci královna úpletového oblečení Sonia Rykiel. Sonia vytvoří řady spodního prádla a doplňků hned pro dvě období, pro zimu 2009 a jaro 2010. Výrobky budou k dostání v celkem 1500 obchodech po celém světě.
"Řada Sonia Rykiel přinese unikátní a originální prádlo přesně ve stylu klasické značky, ale cenově přijatelnější pro široké okolí žen. Neodmyslitelné svetry považuji jako výborné zakončení roku a vstup do nové sezony plné barev. Zákaznice budou nadšené, " chopila se slova Nathalie Rykiel, která je nyní prezidentkou a kreativní ředitelkou značky.
Podle zástupců H&M je výběr zcela jasný. Je to právě Sonia, která do módy přinesla ženskost a pohodlí a položila tak základy okouzlujícího pařížského stylu. Příběh založení její značky je poměrně známý. V době svého těhotenství nemola najít žádné pohodlné oblečení, ktereé by bylo navíc i pěkné na první pohled. Proto se chopila jehlic a vlny a první model sama upletla. Kousky se zalíbily známým lidem a navrhli jí založení značky. A jak už je teď jasné, neodmítla.

(Další podrobnosti někdy přístě, straašně mě tlačí čas)

Oblíbené taštičky hvězd

30. září 2009 v 17:53 Fashion&trends
AnnaLynne McCord a psaníčko od Rebeccy Minkoff
Ashley Tisdale a taška od Alexandra Wang (Wange? Wanga?:))
Gwen Stefani s kabelkou od L.A.M.B
Lau Conrad a taška od Marca Jacobse
Sienna Miller s taškou od Prady
Taylor Momsen a G Star
Paris s psaníčkem od anonymního autora


Šedesátnice Twiggy nesnáší svou postavu

30. září 2009 v 17:28 Fashion news

Jistě dobře znáte jméno Lesley Lawson. Jedná se o modelku, kterou všichni známe pod přezdívkou Twiggy. Byla symbolem šedesátých let a proslavila se svou extrémně vyzáblou postavou. Twiggy je nyní šedesát let a při nedávném rozhovoru prozradila tisku, že nenávidí svou postavu. "Vždycky jsem chtěla být hubená, drobná a malinká, oblékat se vyzývavě a směšně, aby si mě každý všiml. Teď už to vůbec není ono, nenávidím svou postavu", postěžovala si. No jo, když přijde stáří…Christopher Kane málem podpálil dům

28. září 2009 v 12:37 Fashion news

Módní návrhář Christopher Kane málem podpálil svůj dům. Když se vrátil po náročném dni z londýnského týdne módy se svým přítelem, byl extrémně hladový a unavený - není se take čemu divit. " Přišli jsme domů a měli jsme takový hlad, že jsme si chtěli připravit k jídlu něco rychlého. Dali jsme do mikrovlnky pizzu a únavou oba usnuli. Probudil nás až hrozný kouř, který byl prostě všude!", prozradil módní návrhář.


Nový účes Drew

24. září 2009 v 16:14
Jak se Vám líbí? Podle mě vypadala mnohem lépe předtím, nelíbí se mi všeobecně podbarvené a jen kousek obarvené vlasy:) Přijde mi to malinko vulgární, radši mám přirozené odstíny.


Fotograf Knight: móda je extrémně rasistická

24. září 2009 v 7:33 Fashion news

Módní fotograf Nick Knight se domnívá, že módní průmysl je extrémně rasistický. Podle něj jsou bílé modelky neustále upřednostňovány před černoškami nebo mulatkami. "Vždycky jsem věděl, že móda je sama o sobě rasistická, stále ale nemůžu uvěřit tomu, co se děje. Snad se situace někdy změní a černošské modelky budou mít také své nedílné místo", prozradil tisku Nick Knight, který sdílí podobný názor jako Naomi Campbell, která patří mezi hrstku modelek, které navzdory tmavé pleti uspěly.
Kolekce Jimmyho Choo v HM

23. září 2009 v 16:01 Fashion&trends
Strašně dlouho jsem hledala alespoň část kolekce Jimmyho Choo, ale nic, asi jsem tak nešikovnáAle mám to..Za nejlevnější boty zaplatíte $175, další ceny jsem nesehnala.