Srpen 2009

Tři největší trendy mezi podzimními botami

31. srpna 2009 v 13:00 Fashion&trends
Ocvočkované boty
Zvířecí potisky
Boty s řetízky


Military jackets

31. srpna 2009 v 10:22 Fashion&trends
Našla jsem novou lásku. V mém oblíbeném obchodě mají skvělou novou kolekci, v které jsem našla i perfektní military sáčko. Jenomže není zrovna zadarmo a já už si dříve vysnila černou koženou bundičku a svetřík se vzorem kohoutí stopy, pak bude mít kamarádka maturiťák-takže boty atd... takže to ostatní bude muset počkat. Ale když jsem se nad tím zase tak zamyslela, nosit to budou určitě všichni, což není dvakrát ok. Minulou sezonu jsem si ze stejného důvodu nekoupila tu bundu a doufala, že ten trend přejde. Nepřešel no:) Mrzí mě, když ve stejném oblečení potkám dalších 50 holek ze školy... Je mi pak líto těch peněz daných za ten kousek. Vypadá to, že jdu k sobě a snažím se šetřit, babi mi totiž nabídla, že k narozeninám mi na tu bundu polovinu dá( což je trochu udivující, ona je trochu škrtka, to byste ji musely poznat:)). Nevíím....

Jinak bych prosím pořebovala poradit. Nevíte někdo, jaký je rozdíl mezi obyčejným balíkem a doporučeným balíkem, teda kromě ceny? Děkuji:)


Kamery v kabinkách?

29. srpna 2009 v 14:59 Fashion news
Australský obchod s džínami nainstaloval do svých zkušebních kabinek kamery, které mají ženám pomoci zodpovědět si věčnou otázku: "Mám v tom velký zadek nebo ne?" Společnost Jeanwest vysvětlila, že kamery mají ženám umožnit důkladně si prohlédnout, jak vypadají v nejmódnějším denimovém stylu. Místo toho, aby se všelijak kroutily a snažily se v zrcadle dohlédnout na zadní část svého těla, pomůže jim videokamera ve zkušební kabince.
Firma Jeanswest zatím instalovala kamery ve třech australských obchodech a plánuje rozšířit je do konce roku i do dalších butiků po celé zemi. Společnost Jeanswest, patřící koncernu Glorious Sun Australia, vlastní více než 2200 obchodů po celé Austrálii, na Novém Zélandu, v Číně a na Blízkém východě.
Mrkvové kalhoty

29. srpna 2009 v 13:46 Fashion&trends
Tenhle typ kalhot se mi strašně líbí, třeba v takové kombinaci jako má slečna na první fotce, je mi ale jasné, že zrovna já bych v tom vypadala příšerně. Jako ve všem:(


Kate Moss bez make-upu

27. srpna 2009 v 9:24 Fashion news
...a zřejmě i retuší. Mám ráda takové fotky, ale vůbec ne proto, že bych byla škodolibá. Spíš pak vyjde najevo, že nikdo není tak dokonalý, jak se mnohdy může zdát...


Lindsay Lohan byla vykradena

27. srpna 2009 v 8:57
Když se vrátila Lindsay v sobotu v noci domů, zjistila nepříjemný fakt. Do jejího domu se mezitím vloupali lupiči a odcizili jí kousky z jejího šatníku. Podle jejího otce, který následovně volal policii chybí hodinky, kabelky a boty. Předpokládá se, že za celou věcí stojí někdo z personálu, protože se nespustil alarm. Policie už ovšem má záběry z bezpečnostní kamery, proto vyhledání pachatele nebude dlouho trvat.


Vysoké kozačky

26. srpna 2009 v 11:34 Fashion&trends
Když jsem zveřejnila článek o největších trendech, většině z Vás se zrovna tento moc nezamlouval, ale stejně ho tady dávám:)
Možná si řeknete, že mám nějaké divné asociace, ale když se řekně vysoké kozačky nad kolena, vybaví se mi prostitutky. Vždycky jsem si říkala, že to vypadá šíleně lacině a já bych si to nikdy nenazula. A taky ten fakt, že v nich asi nebude snadný pohyb... Jenže když se na ty fotky člověk dívá déle, uvědomí si, že třeba s džínami to vypadá docela pěkně, dokonce více než to. Zařekla jsem se, že si nějaké letos pořídím, jen ploché, jako má Vanessa Hudgens. Ať si každý říka, co chce:)

Top 10 nejlépe oblečených hlavních hrdinek

24. srpna 2009 v 8:17 Fashion&trends
Taky jste jako já a i když koukáte na příšerný film, dodíváte se na něj jen kvůli tomu, že hlavní hrdinka má naprosto perfektní styl? V hlavě hodnotíte její kousky a přemýšlíte, jak může vypadat tak dokonale? Pokud ano, patříte k dalším 84% žen, které se v podobné situaci chovají stejně. Časopis Glam pro ně i pro ty ostatní zveřejnil žebříček deseti filmů s nejvíc stylovými a také nejkopírovanějšími hrdinkami v hlavní roli. Je samozřejmě možné, že některé za stylové pokládat nebudete, ale vezměmě si za příklad třeba Pretty Woman, natočena byla téměř před 20 leti, je tedy jasné, že za tu dobu móda trochu rozproudila. Ve své době ovšem mohla být chic, proto byla také zařazena.
1. Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě...no, kdo to čekal:)?
2. Andy Sachs v Ďábel nosí Pradu
3. Cher Horowitz v Praštěné holce
4. Amanda Woods v Prázdninách
5. Vivian Ward v Pretty Woman
6. Andie Walsh v Pretty in pink
7. Regina George v Protivný sprostý holky
8. Holly Golightly ve Snídani u Tiffanyho
9. Andie v Jak ztratit kluka v 10 dnech
10. Marge Sherwood v Talentovaný pan Ripley

Vogue US September 2009

22. srpna 2009 v 18:07 Fashion magazines&kampaně
Snad nejlepší photoshoot, co jsem kdy viděla. Ta atmosféra 40. let je úžasná:)


Kate Moss bude porotce v soutěži X Factor

22. srpna 2009 v 15:34 Fashion news

Tompodelka Kate Moss se chystá do pěvecké soutěže X Factor. Ne však jako soutěžící, nýbrž jako jedna z porotců. Kate Moss se bude podílet na výběru finalistů soutěže. "Kate je obrovským fanouškem soutěže a už minulý rok jsme hovořili o případné spolupráci", prozradil jeden z pořadatelů. O Kate je známo, že má velice v oblibě mnoho hudebních stylů, a tak bude rozhodně na místě porotce ta pravá osoba.

Velké náhrdelníky

21. srpna 2009 v 13:42 Fashion&trends

Majitelky silnějšího krku by se měly vyhnout těm krátkým, které by obepnuly a rozšířily. Volte spíše delší kousky. Platí to i naopak, umí vytvořit žirafí krk:)