Červen 2009

Svetříky s krátkým rukávem

25. června 2009 v 11:06 Fashion&trends


hey dude!
Net-a-porter
Untitled
šaty Republic, svetr Lagarconne, boty HMR, taška Gucci, řetízky Net-a-porter
Try out
Net-a-porter
3/26/09
sukně AE, boty My wardrobe, svetr Oli, kabelka Chanel
Fashionista!
svetr Gap, šaty TOpshop, boty Dorothy Perkins
Sans titre
svetr My theresa, boty Net-a-porter, taška My theresa, šátek Miss Selfridge
boho vintage
Lagarconne

Time to say goodbye...

25. června 2009 v 10:26 K's diary
Tu písničku ve staré verzi miluju a navíc se teď nesporně hodí...
Tak nám to vyšlo. O víkendu nám zlevnili zájezd na přijatelnou cenu, tak jsme už nečekaly a okamžitě vystartovaly do CK. Už pár dní předem se mi začaly zdát zvláštní sny, třeba že už je jen jedno poslední místo a já ho s úsměvem přenechala kamarádce, která neodmítla. Nebo že mě okradli na pláži, zatímco jsem si užívala ve vlnách..Nepřikládala jsem tomu velkou důležitost, ale když mi Hana potvrdila, že sen o posledním místě se jí zdál také, začala jsem to malinko podezřívat a opravdu jsem se bála. Nato nám paní z cestovky řekla, že máme obrovské štěstí, protože námi zakoupený pokoj je poslední. V tu chvíli jsem měla nepopsatelný pocit, směs vítězství, vědomí že to máme v kapse a uvolnění. Jídlo už máme nakoupeno (musím se přiznat, že si budeme ale žrá*, máme samé mňamky, zatímco mamka a další si myslí, že tam budeme chudinky o hladu) a teď už zbývají jen maličkosti a v sobotu v 6.30 vesele nastoupíme do autobusu směr Olympic Beach. Naši na můj blog nechodí, takže tady můžu napsat, že radši budu pít jen převařenou vodu a opravdu hladovět, než abych si nic pěkného nekoupila. Doufám, že bude co A teď je na místě omluva..nestihla jsem předpřipravit články, takže až do 8.7 tady nic nového nebude. Trápí me to, vě škole jsme teď meli strašný frmol, i v poslědní době jsem to tady zanetbávala. Ale slibuju, že až se vrátím ( jestli vůbec), čeká na vás podrobný článek o dovolené spolu s fotkami a milion dlašího. Opravdu.

Taky patříte mezi ty, co dostanou vysvědčení až v úterý? Oprvadu neznám nikoho, nikoho, kdo by to měl tejně jako my, naštěstí mě to trápit už nemůsí. Paní profesorka třídní byla seznámena s tím, že budu nejspíš nemeocná, takže si vysvědčení vyzvednu až v průběhu prázdnin. Ještě vůbec nevím jaké známky na něm budou, vím jen to, že pokud mi dají z matiky a bioly dvojku, vyznamenání mám. Jenže to je asi jen čirá bláhovost, že...
Dneska mám chuť psát. Jsem doma, protože ta včerejší bouřka způsobila rozruch na vlakovém nádraží a vlaky mají ohromné zpozdění. Viděla jsem to na vlatní oči, ráno jsem se jako každý den vypravovala do školy a jen co jsem došla na zastávku autobusu mi volala mamka s dotazem, jestli opravdu mám v úmyslu jít do školy.Spokojila se s odpovědí, že to zkusím. Autobusem jsem dorazila, jenže ouha. Žádný vlak nevyjel ze stanice a ten můj měl 230 minut zpoždení. Obrátila jsem se na podpatku ( balerín), a jela domů. Ale dala bych jed na to, že aspoň jeden vlak do Přerova dojel, jenže proč bych se sanžila když mám oficiální povolení zůstat doma... Doufám v to, že zítra už se na České dráhy spolehnout můžu, musím si ze školy vyzvednout věci ze skříňky, kterých je opravdu požehnaně. Teď mě jen napadlo, jde se vlastně vůbec spolehnout na ČD?

Mějte se tu a za pár dní...A ne, že se mi tu zvrhne nějaká anarchie:)
Untitled

24. června 2009 v 17:13 Streetstyle
Vintage love II.

23. června 2009 v 14:05 Fashion&trends
A Little Less Conversation
sukně Lagarconne, top Eruca, taška Net-a-porter, boty HM, mašle Matchesfashion
Spring casual
boty Charlotte Russe, sukně Topshop, Net-a-porter

Vintage love

23. června 2009 v 9:54 Fashion&trends
chanel
košile Miss Selfridge, taška Chanel, boty Asos, kalhoty Bunnyhug, prsten Forever 21
Red & black
svetr Youheshe, šaty Groove market, boty Net-a-poerter
L'amour c'est comme un jour
svetr I colle, boty Mickmargo, svetřík Topshop, sukně Twang
...I got sunshine in a bag...
triko Geoffmay, psaníčko Ebags, sukně a řetízek Forever 21, baleríny Felissimo
Out of these Shadows
boty Zozo, šaty Felissimo, svetr Youheshe, kabelka Luxuryshops, punčochy JCREW
the world's favorite season ♥
top ERuca, sukně Farfetch, boty Bluefly, pásek Asos, psaníčko Monsoon
#258. Reload...
kalhoty Jades24, boty Zozo, svetr Marie Claire, psaníčko Matchesfashion, brýle SXC
Untitled
Lagarconne

Návrhářka McCartney bojuje ve prospěch vegetariánství

23. června 2009 v 8:01 Fashion news


Slavná rodina Mc Cartneyových, tedy zpěvák sir Paul McCartney a jeho dcera, slavná návrhářka Stella, se chystají bojovat ve prospěch vegetariánství. Heslo zní: "Každé pondělí bez masa." Stella je velice známá tím, že podporuje nejrůznější charitativní události, ale také boj proti zabíjení zvířat. Návrhářka je přesvědčena o tom, že zabíjení zvířat, ať již kvůli masu nebo kvůli kožešinám, už v Americe a Austrálii dosáhlo krizového bodu. Je chvályhodné, že i při takové pracovní vytíženosti se někteří slavní lidé věnují dobré věci.So..

20. června 2009 v 14:04 Fashion&trends
A joke. [May 2, 2009]
top Lagarconne, pásek Miss Selfridge, taštička Miss Selfridge, řetízek Forever 21
Untitled
sukně Little fashion gallery, boty YSL, svetr Net-a-porter
you make it easier when life gets hard
šaty Eruca, baleríny Gap, taška Styledrops,
DON'T CALL ME BABY!!!
sukně Eruca, top My theresa, baleríny My theresa, taška Net-a-porter
Calle 13-Electro Movimiento
baret republic, taška Miss Selfridge, gladiátorky Forzieri, top Net-a-porter
Captivated by the way you look, tonight the light is dancing your eyes.
top Eruca, baleríny Eruca, taška Yesstyle


Hermés chová údajně své vlastní krokodýly

20. června 2009 v 11:07 Fashion news


Společnost Hermes byla nařčená organizací PETA, která se zabývá ochranou zvířat. V módním průmyslu je velice časté, že značky ještě stále vyrábí oblečení a doplňky z pravých zvířecích kůží. To se samozřejmě nelíbí nejen ochráncům přírody - PETA patří mezi nejznámější z podobných světových organizací. Společnost Hermés nedávno obvinila, že má vlastní chov krokodýlů, které pak zabíjí pro jejich kůži a následnému použití jakožto materiálu pro své kolekce.

Lazy oaf

20. června 2009 v 10:56 Fashion&trends

U jednoho z předchozích článků zazněl dotaz, odkud jsou tzv. kočičí brýle. Popravdě já sama to nevěděla, ale stránku jsem nakonec našla a přidala ještě pár dalších kousků. Jsou hravé, barevné, veselé. Hodí se ke keždému ze stylů, nic jimi nepokazíte u retra nebo u sportovního looku. Doplňky rozzáří i ten nejobyčejnější outfit, zkrátka.. skvělé:)


Kočičí brýle:)

17. června 2009 v 18:40 Fashion news
Čeho se člověk ještě nedočká, že

Jimmy Choo vytvoří kolekci pro HM

17. června 2009 v 18:37 Fashion&trends
Není nic neobvyklého, že pro švédský oděvní řetězec HM tvoří návrháři zvučných jmen, připomeňme si nedávnou kolekci Matthewa Williamsona, Stellu McCartney, Karla Lagerfelda, Viktor & Rolf, Comme des Garcons nebo Roberta Cavalliho. Nyní se k nim přidává i Jimmy Choo, stále oblíbenější návrhář bot z Londýna, původem z Malajsie. Jimmy vytvoří kolekci pro podzim 2009, v obchodech se objeví 14. listopadu. Zatím neí jisté, jestli se mezi 200 prodejními místy objeví i Česká republika. Pořídit si můžete boty, kabelky a doplňky jak pro ženy, tak pro muže. Podle ředitelky firmy Jimmy Choo Tamary Mellon půjde spíš o glamour a sexy kousky, na denní nošení je příliš nevyužijete.
Jimmy své první boty navrhl již v jedenácti letech, ale oficiálně svou kariéru započal v roce 1986, kdy si otevřel svůj první obchod na místě bývalé nemocnice. Popularitu poprvé okusil v roce 1988, kdy bylo jeho výtvorům věnováno osm stran ve Vogue. Na pomyslný vrchol ho vynesly kvalitní, ručně výráběné, ale také drahé kousky z přírodní kůže, je proslavený hlavně mezi celebritami a mnohdy je k vidění i na červeném koberci. Údajně patřila mezi jeho významné klienty i princezna Diana. Punc kvality podtrhl film Ďábel nosí Pradu, kde hlavní hrdinky ujíždějí právě na jeho střevíčkách.

Květované sukně

17. června 2009 v 17:01 Fashion&trends
Untitled
top Fellissimo, vesta My wardrobe, sukně My fashion, boty My wardrobe
He said BANG! and I broke to pieces...
sukně MOnkigirl, svetr Humor, boty a taška Yestyle, řetízek Asos, klobouk Brownsfashion, pásek Topshop
I understand.I just don't care.
sukně TMFAS, boty Lorrishoes, vesta Lagarconne, taška Eruca
Spring.. I think. :)
sukně Topshop, boty Leiweb, svetr Net-a-porter, top Net-a-porter, psaníčko Rokit