Květen 2009

Chansons:)

30. května 2009 v 17:00 K's diary


Těmato písničkama si vymývám od rána mozek. Miluju je a spolu s nimi i hodiny frániny, kde je zpíváme


Young gentleman

30. května 2009 v 14:31 Fashion&trends
a.journey.of.a.thousand.miles
kraťasy Shopruche, Net-a-porter
Untitled
sako Farfetch, sukně Forever 21, boty Shopzoeonline, taška Chanel
Untitled
svetr Fellissiomo, boty My wardrobe, taštička FOrever 21, baret Urbanoutfitters
Untitled
triko My wardobe, baleríny A Kšandy Tophop, kraťasy Witchery, baret Urban outfitters
agasdfsarg
šaty Forever 21, boty Net-a-porter, svetr Lagarconne, čelenka Forever 21
3 Ways: Gray Tank - Part I
My theresa
233.Losing my religion
Net-a-porter
Herečku Rachel Bilson okradli: zloději se zaměřili na její šaty

30. května 2009 v 13:02 Fashion news

Oblíbená herečka Rachel Bilson je další obětí řádění zlodějů. Ti si udělali "zálusk" na šperky a drahou módu, kterou Rachel ve své vile měla. Bylo jí odcizeno množství šatů pořízených za velké peníze. Největší škodu způsobilo odcizení šperků. Většina modelů i doplňků byla od značky Chanel. Rachel byl ukraden také notebook a hotovost. Kolik přesně, není známo.

Illness?

29. května 2009 v 7:29 K's diary


Ach bože...Nikdy jsem nechápala z toho, jak může být v létě někdo nemocný a mít rýmu. Automaticky jsem si chřipku a podobné choroby připojovala k zimě, přece zní naprosto pochopitelně, že chodíme málo oblečené, s odkrytými zády a krkem. Teď už jsem na to přišla, bohužel to mám oodzkoušené sama na sobě. V pondělí jsem se vzbudila s nesnestelnou bolestí v krku a naprostou neschopností polykat. Šla jsem do koupelny a opakovala si fráze..My eyes are watering, I can´t swallow, my glands are swollen..a jen si říkala, sakra to bude asi angína s rýmou dohromady, což mi malinko nedochází, nechodím odhalená, protože nemám co ukazovat:) Jenže úplně největší problém je v tom, že prostě nemůžu zůstat doma, i když bych si to tak přála. Ve škole to teď bude opravdu mazec, každý den nějaký test a já se snažím dělat maximum, abych dosáhla na to vysněné vyznamenání. Nakoupila jsem vitamíny,vyzbrojila jsem se kapkami do očí a nosu a snažím se dělat statečnou (nejsem moc dobrá herečka:)). Vyzkoušela jsem opravdu všechno a zjistila, co dělá dobře mému krku (malý panák po ránu- jako zdravotní:)) a bolest se zdá být poražena. Jen ta zima pořád, dneska jsem si ráno zkoušela zimní kabát a přemýšlela jsem, jestli budu vypadat jako velký exot, když si tohle obleču. Nakonec jsem zvolila jen vestu, ale celou dobu jsem si nadávala, proč jsem tak hloupá a nechala ten kabát doma. Doufám, že to přetrpím, odpoledne po škole jsem domluvená s kamarádkou na kafíčko a nějaké to okouknutí obchodů nás zřejmě nemine, paradoxně budeme oblížet věci na léto, i když mám teď myšlenky spíše na teplý svetr a várnici čaje. Zítra se budu snažit přidávat na blog, ještě musím udělat seminárku do TV o Věře Čáslavské( chodím tam totiž sporadicky:)) a taky dopilovat nějaké články, abych je sem hodila. Přemýšlela jsem, že vám vyfotím to mé oblečení, abyste to mohli posoudit a případně mě zkritizovat:), i když podle toho, co občas vidívám na ostatních blozích z toho mám malinko nahnáno. Tak uvidíme:)Nedávejte si na tričko obrázek Woody Allena – můžete se stát chudším o pět milionů dolarů!

28. května 2009 v 16:33
http://www.plastikpop.net/wp-content/uploads/2007/10/scarlett-johansson-n-woody-allen-04.jpg
Americký herec a režisér Woody Allen se soudí. Lépe řečeno již soudní spor vyhrál, a to se společností American Apparel. Stalo se tak z toho důvodu, že společnost pro reklamní kampaň na novou kolekci oblečení použila obrázek Allena, který díky tomu ucítil možnost snadného výdělku. A také se mu to podařilo. Vysoudil neuvěřitelných pět miliónů dolarů! "Doufám, že tohle už se nikdy příště nestane", tvrdí Woody Allen.

Trendy v čelenkách pro rok 2009

27. května 2009 v 17:42 Fashion&trends
Splétané čelenky

Barevné kousky

Hippie

Proplétané kovem
Blair, nekorunovaná královna všech čelenek:)

Supermodelka Kate Moss šílela z hejna holubů

27. května 2009 v 16:52 Fashion news
http://img.metro.co.uk/i/pix/2008/04/KateMoss_450x400.jpg
Také supermodelky mají starosti se sousedy. Kate Moss například minulý týden navštívilo v její vile hejno holubů. Ptáte se, jak je to možné? Její sousedi totiž holuby chovají, ti jim uletěli, zamířili si to přímo k domu Kate a navíc se jim podařilo spustit alarm. "Byla jsem z toho úplně šílená. Běhala jsem po bytě a vyháněla holuby, kteří dělali nepořádek a usedali na nábytek. Navíc hrozně smrděli a všude lítalo peří", svěřila topmodelka Kate Moss své pocity tisku.

Kšandy

26. května 2009 v 18:39 Fashion&trends
CityTrips: Paris
Questions and stuff. Twilight related.
When In London ...
Untitled
Nicole Richie #4
Paris

CERZETO
Fred Perry Laurel C901 Black Braces at Coggles.com online store
Urban Outfitters - Clip Braces
All Saints Womens New Arrivals Women Laurel Braces
All Saints| Womens New Arrivals Affray Braces
Accessories - Assorted SuspendersMay

26. května 2009 v 17:57 Fashion&trends
Blue with brown
HM
Turn it up on your radio.
Net-a-porter
he was so...WORTHWHILE ;
top Marie Claire, kraťasy Pacsun, boty Asos, rukavice Aldshoes, taška My wardrobe
lovin
košile AE, svetr Forever 21, baleríny French sole, psaníčko Allthingstrendy, řetízky FOrever 21
black things
)šaty TMFAS, boty Peacocks, punčochy Amiclubwear, taška Bagborrowsteal
I want who I knew. She's somewhere in you.
Matchesfashion

fmlfmlfmlfmlfml.
košile Lagarconne, baleríny Eruca, taštička Mickmargo
we can't just sit back and WALLOW ;
Eruca
Ouch I have lost myself again...
ErucaŠprťácké brýle

25. května 2009 v 16:52 Fashion&trends
Miluju tyhle brýle. Na vrcholu byly na podzim, před chvilkou jsem si ale (pracně!:)) přeložila, že jejich trend stále pokračuje, přes léto až do další sezony, i když podle mého na léto moc nejsou. Ale přece jen, je to období pro nošení věcí, které jen tak nevytahujete, období pro extravaganci, tak proč ne. Když je vidím, okamžitě si je spojuji s nesmírně taletovanou osobou a to Y.S. Laurentem, působí na mě tak umělecky. Prostě narazit na hlavu baret s malou bambulkou a volné černé krátké šatky a šedé punčochy a v zimě kabát a vyrazit:) Těm, kterým se nelíbí nebo prostě jen nemají odvahu, není tento trend zapovězen. Vyzkoušet mohou variantu řetízku, který vypadá nenápadně a chic.


No Nerd
top Lagarconne, baleríny Net-a-porter, taška Chloe, náušnice Forever 21, svetřík Eruca, brýle Fredflare

USA

23. května 2009 v 13:45 Vaše skříně