Prosinec 2008


Forever 21 kombinace

31. prosince 2008 v 17:06 Fashion&trends
Untitled

145; 11/50 Ecletic


SmILe&plaY

Forever 21 #1


joseph, better you than me-the killers

A Sudden Downpour of Shoes


Untitled

A Dark Angel


The little girl in me...

he can be my hero

Monday, December 29, 2008 ~ Roleplay Manda


My World Revolves Around You (♥)


Somebody to love

Wish hard enough, I can turn it to what I like


what did you say????

Nejdokonalejší obchůdek, škoda, že není i u nás..

Leonah, Tina

31. prosince 2008 v 16:37 Vaše skříně

...and a happy new year...

31. prosince 2008 v 15:59 K's diary
Takže už je to tady..dnes je poslední den v roce. Poslední dobou mám spíš takovou zvláštní náladu, že se ani do toho nového roku moc netěším. Nemám moc ráda takové to bilancování,ale tak co bych pro vás neudělala Moc nemám chuť na slavení, ptž mi v pátek umřela babička, je to sice v pohodě už,ale stejně na to musím myslet. První jsem myslela, že budu doma a budu na počítači a budu tu dávat články pro ty, co mají stejné problémy jako já a bude to se vším všude, sice je to trochu ujeté,ale co Ale nakonec budu večer u kámošem a oslavíme to tak, s bednou pití a hodně lidmaTak se těším. A těď už k tomu roku 2008.

  • BLOG Tááákže...mám pocit, že je to čím dál lepší, jsem ráda za návštěvnost jakou mám. Sice to pro mě není priorita, toplist je mi fuk, spíš mi záleží, aby to tu bylo fajn a vám se to tu moc líbilo, ale na druhou stranu to potěší. Snažím se tu přidávat články pravidelně, vždy kromě pátku a neděle, ptž to nemůžu. Každý den příjdu ze školy kolem 4, někdy dříve, podle toho jestli mě někdo vezme autem a jsem tu tak do šesti a pak se učím. Někdy to zas tak nestíhám, tak prosím, abyste to omluvily. Snažím se celkem plnit vaše přání a moc mě baví číst komenty a poznámky, co je u vás nového a tak..tak to neporuště Jestli by měl někdo nějaký nápad na novou rubriku nebo článek, tak se samozřejmě ozvěte, já to uvážím. A rozhodla jsem se, že tu dám to své oblečení, jak jste si přáli. Ale třeba se jěště leknete a nebudete sem už chodit
  • No....u mě to bude trošku složitější. Ale tak když nad tím tak přemýšlím, tak to byl pěkný rok a právě proto se bojím toho příštího ( neumím to vysvětlit moc). Tak od začátku..V lednu jsem byla týden v nemocnici, když jsem v koupelně omdlela a pak byla v bezvědomí.Nejvíc mě natom celém štve, že si nepamatuju tu jízdu sanitkou kua Pak jsem si celý rok psala s jedním neuvěřitelně neuvěřitelným klukem. Pamatujte si jednu věc, Martin je prokleté jméno Je to strašné pako prostě, neumí se k ničemu rozhoupat, to je na dlouho, každý den se vidíváme na nádraží a skoro každý si píšeme.Je to takové zamotané. Jako já mu psala, co k němu cítím, ale nevím, jak to myslí on, většína lidí ho nechápe...Podle toho, co mi píše...třeb anám to za pár let vyjde..no, asi tak A taky jsem dostala tu práci redaktorky..za to jsem strašně vděčná, snažím se jak můžu. Už mě nic dál co bych měla vypíchnout nenapadá...


Takže vám všem přeju hodně zdraví, štěstí a lásky v novém roce, ať si ho užijete jen podle svých představ a přání Mám vás moc ráda. A zítra mě tu čekejte, povíme si, jaká byla oslava oki. A já vám řeknu, jak to dopadlo s tím Martinem. Pa
Návleky:)

31. prosince 2008 v 15:10 Fashion&trends
Legwarming Life ..<3

One Upon A Time...
blue


FOR: Cookie Monster's Girlfriend

Watch out

You Give Me Fever

Out on the town

Sydney deChemps

Outfit 28.You put the shine, in sunshinedon't want to disturb the flow; this is not my M.O.


Baleríny

31. prosince 2008 v 14:39 Fashion&trends
i want yo body need yo body long as u got me u dnt need no body

Untitled


She's Got A Kiss That Brings Me Down To My Knees

Sep 10th (night)

The guy for me
Back off mary poppins.


for: NearlyWitches♫

Untitledtwelve..


Taylor Swift

if you are chilly

A Winter's Day...
Mimic
Do It

UntitledLeap.

Untitled

Untitled

Strašně se těším, ,až je budu zase nosit:)

Ashlee na ulici v BH

31. prosince 2008 v 13:42
Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

Tak:-)

31. prosince 2008 v 13:38 Vaše skříně

Stella McCartney nic nenechává náhodě

31. prosince 2008 v 12:17


Světová módní návrhářka nepodceňuje aktuální výzdobu všech svých butiků. Protože byly Vánoce, Stella své zákazníky překvapila speciálními světelnými efekty nainstalovanými v buticích s její módou. "Pro zákazníka jsem schopna udělat všechno. Dodržuji známé heslo, že náš zákazník je náš pán" , prozradila jedna ze současných nejúspěšnějších módních návrhářek.

Nepletené barety

29. prosince 2008 v 13:06 Fashion&trends


Untitled


Right now & right here....

3/50 Polka dots

What do you call people who are afraid of Santa Claus? Claustrophobic.

#407: la petite parisienne


Untitled

me thinks this fashion style is cute


Sunday, November 23rd, 2008

parisian


Untitled


Untitled


Ehmagawd!


10-27Untitled

im cool
Lacey a Michelle

29. prosince 2008 v 12:39 Vaše skříně
Ale strasšně fajn

Chanel má novou tvář pro kolekci kabelek

29. prosince 2008 v 9:22 Fashion news

Módní značka Chanel má novou tvář pro kolekci dámských kabelek na příští rok. Stala se jí známá Jerry Hall, která tuto skutečnost bere spíše úsměvně. "Osobně si myslím, že jsem na to, abych byla tváří některé ze značek, příliš stará. Každopádně jsem ale velmi ráda, že jsem vůbec ještě takovou nabídku dostala. Upřímně už bych nic takového nečekala", přiznává s humorem Jerry.
School:)

27. prosince 2008 v 15:47 Fashion&trends
Peaches Geldof pro PPQ

27. prosince 2008 v 14:40 Fashion news
Zdá se, že mezi nejžhavější trendy mezi celebritami patří ukazování svých návrhářských dovedností. V poslední době se k nim přidala i Peaches Geldof, jedna z dcer Boba Geldofa.

"Tvořit návrhy pro PPQ bylo nesmírně zábavné a inspirativní. Vždy jsem milovala jejich oblečení. Mám velkou radost, že vše vyšlo podle mého očekávání." říká sama Peaches. Majitelé značky, Amy Molyneaux a Percy Parker, jsou unešení, Peaches patří mezi jejich nejvlivnější zákazníky. V kolekci se prolínají prvky novoromantismu s podtóny gotiky, zahrnuje vše, samozřejmé místo v ní mají také věci, které jsou zřejmě již stálicemi všech šatníků- klasické malé černé šaty, nebo úzké kalhoty. Z barevné škály se zde objevují hlavně neutrální barvy, šedá, béžová a černá s bílou. Pokud bych ji celou měla nazvat pár slovy, snad by to byla vzpomínka na 60. a 80. léta.
Peaches má sama v oblibě vintage oblečení ve stylu 80.let a je pravidelně chválena módními kritiky." Myslím, že moje oblečení vypovídá o mé osobnosti nejvíce. Nikdy mě neuvidíte jen ve starých džínách a sportovní košili." Podle jejích slov ji v navrhování nejvíc inspiruje hudba, hlavně grunge- směs Kurta Cobaina a Coutney Love.
Oblečení bude k dostání v rozmezí £ 19 až £ 95. Tato kolekce byla vyhodnocena jako jedna z nejpodařenějších za rok 2008.