Září 2008Vrací se optimismus

30. září 2008 v 16:40 Fashion news
Do podzimní módy se opět vrací optimismus. Přestože většina módních designérů a značek se snaží ve svých kolekcích držet se typických podzimních a zimních barev, malá hrstka návrhářů vnesla do podzimního pesimismu nové možnosti. Některé nové kolekce skutečně září všemi barvami a netýká se to jen oblečení, ale také doplňků. Přednost optimistickým odstínům dal například Pollini, Gucci, Marni nebo Roberto Cavalli.Trošku inspirace:)

29. září 2008 v 17:47 Vaše skříně
Shanna
Julia
Obrázek “http://www.girlscene.nl/images/library/articles/images01/girlscene/03052008962.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
SAM


Dita von Teese představila vlastní řadu prádla

29. září 2008 v 16:59 Fashion news
Dita von Teese, slavná sexbomba, která je pro muže modlou a pro ženy módní ikonou, představuje svou vlastní řadu dámského spodního prádla. Už jen samotná kampaň vzbudila enormní zájem u zákazníků. Dita se stala tváří této nové kolekce, které dodala šmrnc a sexy nádech. Nová řada vznikla ve spolupráci s módní značkou Wonderbra - můžeme tedy očekávat luxusní materiály i design.
Obrázek “http://www.helpinganimals.com/photos/640_dita_von_teese.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Hitem letošního podzimu a zimy se staly knoflíky

29. září 2008 v 16:51 Fashion&trends
Podzimním a zimním módním hitem jsou knoflíky. Pokud jste také jejich nadšenkyněmi, pak máte vyhráno. Knoflíky nejrůznějších barev a velikostí se staly jakýmsi módním doplňkem, se kterým se setkáváme na každém kroku. Skutečně trendy jsou pak zimní kabáty v módních odstínech šedé, béžové nebo černé barvy, které jsou ozvláštněny právě pomocí knoflíků kontrastních barev. Bez problémů je seženete v mnoha buticích s módou.

Pařííííž:)

29. září 2008 v 16:47 K's diary
OOOH, tak jsem se vám vrátila z té Paříže a teď vám povím, vše, co jsem si stačila zapamatovat. Bylo to naprosto úžasné. Miluju Paříž
První den (středa) jsem vyjížděla s tetou v 9 ze Zlína, a už tehdy měl autobus zpoždění 30 minut. Pak následovala tour po ČR. Z Plnzně jsme vyjíždeli až v 20.00. A vyrazili směrem Něměcko. Krátce za Norimberkem nám začal stávkovat autobus, něco se na něm pokazilo a já snad nikdy nezapomenu na to, jak jsme čekali 8 hodin u benzinky v noci a vůbec nevěděli, co bude dál. Jedna paní tam začala vyšilovat, že chce jet domů, ale nakonec to odvolala..a jak byla ještě ráda, že je ve Francii Druhý den (čtvretek) jsme teda kvůli té opravě měli velké zpoždění. V Paříži jsme měli být v 6.00, ale dorazili jsme až kolem 15.00. Pak jsme jeli okružní jízdu městem a průvodce nám všechno ukazoval. Pak jsme vysedli a šli se jen tak projít. Nejprve to byly Lucemburské zahrady a palác v nich, pak Invalidovna a Sorbonna, Notre Dame (tam jsme měli rozchod, tak jsme s tetrou šli kouknout do nějakých obchůdků ajá si koupila přívěšek na tašku). Pak Palais Royal, Louvre a Tuilerijské zahrady. A taky Cente G. Pompidou...to byla budova, která je celá ze skla a kousek od toho bylo nákupní centrum v podzemí, jmenovalo se to Forum des Halles. Tak v 19.00, když jsme to vše prošli, jeli jsme se ubytovat. Měli jsme krásný hotel, Picardi se jmenoval.
Obrázek “http://images.activehotels.com/images/hotel/max300/499/499706.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Pak jsme šli na večeři. Normálně prý Francouzi mají 3 chody. Jedla jsem skvělý jablečný koláč. Byla jsem už strašně unavená, tak jsem po večeři hned šla spát.
Druhý den jsme si s tetou udělaly volno na nákupy, zatímco ostatní jeli do Versailles. Šli jsme z našeho hotelu 6 km do Forom des Halles. Jen tak..podle mapky:) Koupila jsem si čený kabátek na zimu kousek nad zadek, čený baretz HM, neonově růžové balerínky na mini podpatku a vybrala jsem si ještě svetr, ale byly jen velké velikosti:(. Jinak jsme tak bloumaly městem a relaxovaly. Po večeři následovala návštěva Montmartru a Montparnassu. To byl mrakodrap, kde byla vyhlídka na celé město...krása. Je to téměř nejvyšší budova celého města. Výtah jede nahoru kolem 12 sekund. Pak jsme nasedli na lodičkua jeli po noční Seině. Eiffelovka svítila modře a každou hodinu blikala žlutě. Byla to krása. Po tohle jsme zase nasedli do autobusu a jeli do hotelu.
Třetí, poslední den, byla an plánu Eiffelovka a Louvre. Nebyal jsem až úplně navrchu věže, ptž tam byla tak 3hodinová fronta, šla jsem pěšky jen 2 patra, ale stejně se mi to líbilo. Pak ten Louvre, zajímala mě jen Mona Lisa a taky ji mám samozřejmě vyfocenou. Strašně mě to překvapilo, že se tam mohlo fotit. Po prohlídce jsme zase šli na nákupy, teta mi koupila k narozkám v předstihu, ptž je mám až 8.10:) krásný náhrdelník Pimkie a bílé hodinky. Měli jsme sraz až v 18.30 a pořád jsme měly hodně času, tak jsme si po vzoru ostaních Pařížanů sedli k jezírku v Tuilerijských zahradách a relaxovaly s kafčem. Stašně se mi to líbilo. Seděly jsme tam tak 3 hodiny a já na chvíli usla:)
Večer jsme ještě navštívili Defence- moderní čtvrť a vyrazili na cestu domů.
Hned bych se tam vrátila, oni mají prostě úplně jiný styl života než my. Oni si umí všechno vychutnat, relaxovat třeba 3 hodiny u kafe a bavit se. Za ničím se nehní, jsou maximálně uvolnění a všichni jsou laskaví a ochotní. Když procházíte městem, tak vidíte, že spousta lidí třeb asedí v parku a jen tak si čte. Nejso zavření doma jako my. Takovýmhle životem bych taky ráda žila:)
Jo a ohledně toho pařížského stylu ani nemá cenu povídat. Všichni byli tak dokonale oblečení, úplně jsem jim záviděla:) Top barvy jsou černá a šedá. Ale o tomhle někdy později:)

D&G 09

23. září 2008 v 17:42
D&G Spring 2009 Ready-to-Wear


Sustiloo:)

23. září 2008 v 16:57 Fashion&trends
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_73.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_51.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/11gr_0.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_74.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_42.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/2gr_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/4gr_0.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/pimage_720.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/pimage_755.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/pimage_744.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_48.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/11gr_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_50.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_54.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_56.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_58.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/gr_67.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/c.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/pimage_628.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/pimage_667.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/pimage_625.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/pimage_646.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/pimage_629.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.sustilo.nl/s/avactis-images/pimage_649.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
.

V listopadu proběhne veletrh Fashion Expo

23. září 2008 v 16:27 Fashion news
V listopadu se můžeme těšit na další módní veletrh Fashion Expo, který je organizován společností City Fringe Partnership. Na veletrhu se tentokrát představí modelky na přehlídkových molech, které předvedou nejnovější kolekce, rovněž bude k dispozici zóna, kde zákazníci mohou nakupovat oblečení. Součástí této akce bude také vyhlášení kategorie Módní talent, která zvolí nejlepšího módního návrháře roku.Designérka Westwood vydala hudební DVD

22. září 2008 v 16:05 Fashion news
Módní designérka Vivienne Westwood udělala první krůček do světa hudby. Vydala totiž své vlastní hudební DVD, na kterém sama pracovala. Na tomto hudebním DVD najdete skladby největších klasiků kombinované s novou hudbou. Co je však důležité je to, že hudbu provází snímek, který zachycuje mnohaletou módní tvorbu této návrhářky. V prodeji je od sedmnáctého září.
Obrázek “http://chaosmultimedia.com/pandemic/blog/blog_fashion_files/page1_blog_entry4_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Alice

21. září 2008 v 17:53 K's diary
Nedávno jsem dostala mail od Alice, která se chtěla poradit ohledně oblečení. Ráda jí pomůžu, ale nenechala na sebe žádný kontakt, tak pokud to čte, tak ať se mi ozve na Kaca65@seznam.cz jo:) A pak se domluvíme:) Děkujiii:)

Příští týden v Paříži:)

20. září 2008 v 16:53 K's diary
Přístí týden tady nebudu přidávat články. Proč? Protože od středy do neděle budu v Paříži:) Vím co vlastně od čvtvrtka, je to dárek od našich, mamčiné sestry a jejího manžela k 18-ti nám:). Když jsem se to dozvěděla, tak jsem byla úplně mimo a vlastně pořád jsem...musím o tom pořád přemýšlet. Strašně se tam těším a prostě tak celkově se nemůžu dočkat. Jedu právě s tou tetou, mám ji moc ráda. Pojedeme autobusem, vyjíždíme ráno v 9 ze Zlína a cestou se ještě zastavíme v Praze. Druhý den bychom tam měli být. V Paříži půjdeme na Eiffelovku, do Montmartru, Louvru, Sacré Coeur a taky pojedeme večer na okružní jízdu Paříží po Seině.
Určitě skočím do nějakých obchůzků a koupím si něco na sebe na památku a taky něco pro ostatní. Jsem ráda, že tam jedu zrovna teď, i když je to tak narychlo, ptž tam je 18 stupňů a jasno...:)Ne jako u nás, pořád jen déšť. Vrátím se v neděli podzě v noci, ale v pondělí do školy asi půjdu, ptž nemůžu zaměškat tolik hodin. Tak se tu mějte:)paa
Obrázek “http://pariz.eurovikendy-24.cz/vitezny-oblouk/thum01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.aaccessmaps.com/images/maps/fr/paris_louvre/paris_louvre.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Beyonce v Marie Claire

20. září 2008 v 15:46 Fashion magazines&kampaně
beyonce-marie-claire-2.jpgbeyonce-marie-claire-3.jpgbeyonce-marie-claire-4.jpgbeyonce-marie-claire-5.jpgbeyonce-marie-claire-6.jpg
Strašně jí to sluší na všech fotkách
beyonce-marie-claire-1.jpg