Březen 2008


V Londýně zavládnou minisukně

26. března 2008 v 18:35 Fashion news
V Londýně zavládnou minisukně
Londýn (Femalefirst.co.uk) - Módní trendy se nikdy nemýlí, ale dokážou pořádně překvapit. Londýn se teď zmítá v rozdílných názorech na to, že se má opět začít nosit minisukně. Štíhlé ženy tento módní trend samozřejmě rády uvítají, avšak najdou se i tací, kteří jsou odpůrci tohoto oblečení. Nošení minisukní je v rozporu s jinými módními pravidly, a přece jen bude v kurzu.

Košilové šaty

24. března 2008 v 13:10 Fashion&trends
Košilové šaty budoiu hitovkou léta. Sluší každé postavě...tak do nich


Bižuterie:)

24. března 2008 v 12:54 Fashion&trends
MULTI COLORED
SILVER
BROWN

MULTI COLORED

STARLET RED
MULTI COLORED
BLACK
ROSEBUD
MULTI COLORED
MULTI COLORED
GOLD
WHITE

MULTI COLORED
MULTI COLORED
WHITE


Žlutá:)

23. března 2008 v 15:24 Fashion&trendsYoanna House

22. března 2008 v 15:54 Fashion news
Yoanna House
Narodila se narodila 9.dubna 1980 v Jacksonville na Floridě v USA. Měří 180 cm, velikost obuvi má 41 a oblečení 34. V roce 2004 se stala vítězkou 2. řady soutěžní reality show Amerika hledá topmodelku (America´s Next Top Model), v níž ji vybrala Tyra Banks spolu s dalšími porotci. Její otec pochází z Kanady a matka z Mexika. Právě tento koktejl genů z různých částí amerického kontinentu má za následek nevšední krásu, díky níž se Yoanna stala americkou topmodelkou.
Yoanna se od dětství zajímala o módu. V jejím zájmu ji podporovala zejména babička, se kterou pravidelně sledovaly módní pořady v televizi, četly módní časopisy a chodily nakupovat. Babička také Yoannu učila o couture a jeho důležitosti v módní branži.

Yoanna se již od dětství zajímala o módu. V jejím zájmu ji podporovala zejména babička, se kterou pravidelně sledovaly módní pořady v televizi, četly módní časopisy a chodily nakupovat. Babička také Yoannu učila o couture a jeho důležitosti v módní branži.

Po absolvování Bishop Kenny High School se Yoanna dostala na University of Florida, kde studovala mezinárodní vztahy a asijská studia. Právě za studií se její modelingová kariéra začala rozjíždět. Bohužel v té době neměla Yoanna pro modeling ideální míry a trpěla výraznou nadváhou. Aby měla šanci uspět ve světě módy a splnit si tak svůj velký sen, rozhodla se výrazně zhubnout. Poté, co se zbavila přebytečných kil, se přihlásila do druhé řady úspěšné soutěže Amerika hledá topmodelku. V soutěži zpočátku nepatřila k favoritkám, ale touha po tom stát se topmodelkou ji hnala ke stále lepším výkonům, což nemohli porotci přehlédnout. Právě píle, touha, přesvědčení a milá povaha nakonec Yoanně zajistily vítězství.

Výhrou byl podpis smlouvy s IMG Models, jednou z největších modelingových agentur, nafocení módní dvoustrany v magazínu Jane a spolupráci s kosmetickou značkou Sephora, jejíž tváří se stala. Do světa topmodelingu tak skočila rovnýma nohama.

Yoanna House se kromě modelingu věnuje také televizní kariéře.
Yoanna House
Yoanna House

Yoanna House
Yoanna House
Yoanna House
Yoanna House
Yoanna House
Yoanna House
Yoanna House
Yoanna House
Yoanna House
Yoanna House Yoanna House
Yoanna House

Ponožky do bot??Ano či ne...

22. března 2008 v 15:23 Fashion news

Když si tak mapuji nejčerstvější módní trendy, nestačím se divit. Že se móda stále opakuje asi nemusím připomínat, ale že se vracejí i nevkusnosti, které my se smyslem pro estetično zavrhujeme, je na pováženou.

Jak jinak než nevkus nazvat ponožky v lodičkách? Vždycky patřily mezi ty nejodpudivější módní trapasy. A v otevřených a páskových botách zvlášť. Palečky vyklubané ze síťovaných punčoch, žádná krása. A co teprve z ponožek. Trapas na druhou.

No vidíte. Ani jsme se nenadáli, najednou se stávají hitem! Patrně inspirace neoromantismem sedmdesátých let, kdy se cílená nevkusnost stala trendem a kombinovaly se spolu věci a barvy zcela protichůdné a nesourodé.


Jak se můžeme přesvědčit z našich obrázků, je to podobné. No jen považte, milé dámy. Vzaly byste si tlusté hnědé manželovy ponožky do červených páskových střevíčků? Nebo naopak vzorované ke krásným lakovkám? Já tedy tak odvážná nejsem.


Ještě to můžete vzít vyloženě jako recesi a způsob, jak zahnat předjarní depresi. Ať z toho má depresi někdo jiný.

Když se podvolíte módnímu diktátu, nebudete to řešit. Klidně zapomenete na decentní punčochy, diskrétní tělové pavučinky a navléknete si právě ty barevné vzorované a třeba i síťované ponožky. Vykašlete se na dobrý vkus a užijte si módního trapasu, dokud to jde. Čím šílenejší barevné kombinace, tím lépe. Alespoň vás nikdo nepřehlédne.

AE trička

22. března 2008 v 15:09 Fashion&trends
Light Turquoise
Island Pink
ChamomileHazy Blue

Acid Green

Purple Gem

Coral Flash


Gold Finch
Bottle Blue

Chamomile


Dandelion Yellow

Blooming Rose

Bright Leaf

White


Magenta Gloss


Primrose Pink


Wild Pink

Coral

Yellow

Blue Combo

Medium Heather Grey


Nejžhavější trendy podle návrhářů

22. března 2008 v 14:49 Fashion&trends

Romantický styl

sheer collage 1.jpg
Sheer collage 2.jpg
romance3.jpg
romance2.jpg
romancec1.jpg

Námořnický styl

Nautical collage 1.jpg
Nautical collage 2.jpg
Nautical accessories collage.jpg

Barvy

julien macdonald preen jil sander trends spring summer 08 colour.jpg
paul smith roksanda illincic lanvin trend sprin summer 08 colour.jpg

Safari

safari2.jpg
safari1.jpg
safari3.jpg

Květiny

ss 08 trends floral look two.JPG
ss 08 trends floral look three.JPG
ss 08 looks1.JPG


Plavky

22. března 2008 v 14:24 Fashion&trends