Začíná 8. ročník mezinárodního veletrhu Móda Praha!

29. srpna 2007 v 10:50 |  Akce

Začíná 8. ročník mezinárodního veletrhu Móda Praha!

Prestižní mezinárodní módní veletrh, to je Móda Praha! Jste-li módní fanoušek, není nic jednoduššího, než navštívit již osmý ročník akce, která je prosycena módou, skvělou atmosférou a ještě lepší podívanou.

Na veletrhu představí své modely téměř 150 módních návrhářů a značek, mezi nimi například zvučná jména jako Beata Rajská, Helena Fejková, Ilona Donátová, Ivana Follová, Jaroslava Procházková, Natali Ruden a mnoho a mnoho dalších, kteří dostanou jedinečnou šanci se prosadit, jsou-li mezi začínajícími hvězdičkami na módním poli.
I vy se můžete zúčastnit akce, na kterou budete ještě dlouhou dobu vzpomínat, a to nejen díky atmosféře, ale především díky stovkám modelů, které budou předvedeny na mole. Rozhodně odejdete plni dojmů a inspirace, což jsou pojmy, které s sebou veletrh Móda Praha přináší.

Díky kladným ohlasům je Móda Praha stále více navštěvovanějším a oblíbenějším veletrhem u nás. A to nejen díky dokonalému servisu a zázemí, ale hlavně kvůli tomu, že se Módě Praha podařilo přiblížit se světovým módním veletrhům.
Veletrh Móda Praha, který potrvá 3 dny, začne 29. srpna a potrvá do 31. srpna. Budete-li chtít akci vidět, přijďte na Výstaviště v Holešovicích - průmyslový palác. Otevírací doba bude první dva dny od 10:00 do 18:00 hodin, poslední den konání, tedy 31. 8. pak od 10:00 do 17:00 hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama