Červen 2007

Návrat k ženskosti: noste šaty!

30. června 2007 v 19:43 Fashion&trends

Návrat k ženskosti: noste šaty!

Návrat k ženskosti: noste šaty!
Džíny jsou sice pohodlné a fajn, ale proč občas nezahrát na ryze ženskou a poodhalit i svou něžnou stránku? Nejenom, že v šatech letos v létě budete za hvězdu, ale navíc jsou v horkých dnech velice příjemné na nošení.

Brýle:)

30. června 2007 v 17:50
Dior Diorextralight 2 Glossy 1 Stella McCartney 64S
Stella McCartney:)Burberry:)Burberry 4002


Burberry:) Burberry 4012


Burberry:) Burberry 3001


Bvlgari:) Bvlgari Sunglasses BV647


Bvlgari Bvlgari 652BDiesel:) Diesel 0086Givenchy:) Givenchy 605


Miu Miu:) Miu Miu 12GS


Prada Prada 72GS


Dior Dior Glossy Style Sunglasses


Glossy 1
Dior
Stella McCartney 46S
Stella McCartney
Trendy se vrací

30. června 2007 v 17:11

Trendy se vrací

Kliknutím zobrazíte větší formát - Obří brýle
Kliknutím zobrazíte větší formát - Obří brýle
Kliknutím zobrazíte větší formát - Obří brýle
Kliknutím zobrazíte větší formát - Kočičí brýle
Kliknutím zobrazíte větší formát - Pracovní brýle
Kliknutím zobrazíte větší formát - Pracovní brýle
Kliknutím zobrazíte větší formát - Bílé brýle
Kliknutím zobrazíte větší formát - Letecké brýle

♥Vysvědčení:)

30. června 2007 v 15:37 K's diary
Ahoooj ♥ !Tak už je to tady,začaly prazdniny:)tentokrát se na ně moc netěším...bo se asi budu hodně nudit -nakonec mě nevzali na brigadu:(a na dovlenou taky nejedeme......prostě budu zase doma:(aspoň budu mít čas davat články na blogíís:)
A co výzo???U mě dobrý,myslím že sem neskončila špatně:)1 tojka z matiky....ta mi nikdy nešla......ale zase sem šťastná,že máám 1 z jazyků...to je takový můj soukromý cíl:)
tak paaaaaaaaaaaa a zase někdy ♥ ♥ ♥


EU zakázala prodej a dovoz kočičí a psí kožešiny

30. června 2007 v 14:26 Fashion news
EU zakázala prodej a dovoz kočičí a psí kožešiny
Brusel (Fashionunited.co.uk) - Evropská unie obchodníkům se psí a kočičí kožešinou oznámila zákaz dovozu, zpracování a prodeje v zemích EU. Tento krok je odezvou na protesty zemí EU a celebrit jako Paula McCartneyho a jeho ženy. Odhaduje se, že kolem 2miliónů koček a psů je v Číně každoročně kvůli kožešině zabito. Komise pro EU říká, že jsou nepřípustné farmy, kde se kočky a psi chovají, natož aby se zde prodávali. Každá země se k této vyhlášce ale staví jinak, ale evropský parlament vzkazuje, že je to neetické. Tento zákaz začne platit od 31. prosince 2008.
......to je strašný.........zabili byste kvůli kožichu třeba tohle koťátko:(?????

Herečka Sienna Miller se stala novou tváří italské módní značky TOD´S

29. června 2007 v 20:59 Fashion news

Herečka Sienna Miller se stala novou tváří italské módní značky TOD´S

Siennu Miller můžeme obdivovat na filmovém plátně, dále na módních molech jako modelku. Za několik týdnů nás čeká premiéra jejího snímku Warholova múza, zároveň se stala novou tváří italské módní značky Tod´s. Ona také pod vlastní značkou navrhla kolekci oblečení společně se svou setrou a nyní opět natáčí další filmový snímek.

Možná už teď vás napadlo, že se jedná o velice talentovanou, krásnou a díky tomu i úspěšnou ženu. Sienna Miller se narodila 28. 12. 1981 v Nestorku, dětství však strávila společně se svými rodiči, dvěma sestrami a dvěma bratry ve Velké Británii. Právě se setrou Savannah vytvořila svou vlastní kolekci. Za finanční podpory Pepe Jeans daly společně vzniknout nové módní značce oblečení Twenty8Twelve, což je jméno podle data narození Sienny. Jedná se o první kolekci této značky a měla by už být k dostání v obchodech.

Sienna vystudovala herectví a stejně jako mnoho krásných a slavných hereček začínala svou kariéru jako fotomodelka. Objevovala se na mnoha festivalech, fotila obálky pro známé časopisy. Loni se objevila v reklamní kampani džínové značky Pepe Jeans. Nedávno se objevila zpráva, že nafotila reklamní kampaň právě pro italskou značku Tod´s, která vyrábí luxusní boty a kabelky. Letos se tato firma chystá poprvé představit i kolekci oblečení, kterou bude propagovat právě Sienna. Je tedy vidět, že se modelingu věnuje i dnes.
Co se týká jejích filmových rolích, už má také poměrně dlouhý seznam. Začínala několika divadelními rolemi, objevila se i v televizi. Na plátně se poprvé objevila v roce 2001 v romantické komedii Klíč k lásce, ve stejnou dobu hrála i v seriálu. Po krk v extázi je další snímek, který jí přinesl už větší slávu než ty předchozí. Následovala komedie Zlatíčko a nejvíce doposud prorazila s romantickým snímkem Casanova. Nejnovějším filmem je už zmiňovaná Warholova múza, v originále Faktory Girl. Zahrála si mladou modelku, která zemřela v pouhých 28 letech. Celý film je především o Andy Warholovi, Sienna svou roli zahrála opravdu dobře i díky zkušenostem z modelingu, kterých za svou kariéru jistě mnoho nasbírala. Nyní už natáčí další snímky.
Co se týká jejího soukromí, tak pro bulvár zajímavé rozhodně je. Půl roku poté, co měla vztah s Judem Law se z něho vyklubal pěkný proutník a pozadu prý nezůstala ani Sienna. Jude ji prý podváděl se svou bývalou manželkou a největší skandál se udál, když se tak stalo i s chůvou jeho dětí. To vše mu prý Sienna pěkně oplatila.

Ačkoli úspěchy v lásce, zdá se, neslaví, tak v roli celebrity se jí daří dobře. Ať už se jedná o modeling nebo o herectví. Přesto má ještě co dokázat a být ještě úspěšnější.

Victoria Beckham uvedla kolekci DVB

29. června 2007 v 20:55 Fashion news
Victoria Beckham uvedla kolekci DVB
New York (Styleguru.com) - Victoria Beckham se módě pohybuje už dlouho. Na svém kontě má už několik kolekcí a to i řadu džínů Rock and Repoublic a parfém. Její další kolekce se jmenuje DVB. Kolekce obsahuje sluneční brýle, džíny a i několik jejich nových vůní. Svou kolekci uvedla na exkluzivní party v obchodním domě Saks na 5. Avenue v New Yorku, kde se nacházela v obležení fanoušků a nestačila rozdávat autogramy. ,,Mám to štěstí pracovat s opravdovými génii v módním průmyslu, kteří se vyznají v designu denimu a přizpůsobí se mým nápadům."

Plesové kabelky:)

29. června 2007 v 20:48

Šatičky:)

27. června 2007 v 17:14 Fashion&trends


Vaňkovkaaa

27. června 2007 v 7:41 K's diary
:)ahoj lidi....tak sem byla včera v te Vaňkovce.Pořídila sem si růžové pruhované tričko z Terranovy a puntikovane tilko taky z Terranovy:Dpřipadalo mi ale že je tam strašně málo věcí:(třeba New Yorker je lepčí ve Zlíně.....no ale stejně.....ještě sem byla v Pink a sháněla sem nějkaé placky,ale byly tam samé malé.....takže zas nemam nits:(
Tak paaaaaa a mějte seeee:)

Jak se oblékají prostitutky:)?

27. června 2007 v 7:23

Jak se oblékají prostitutky?

Můžete je potkat na nejrůznějších místech od obyčejné ulice, přes kabarety, až po čtyřhvězdičkové hotely. Vykonávají nejstarší řemeslo na zemi a tím je, jak všechny již dobře víte "prostituce". A jaké tyto ženy jsou a jak se rády oblékají?

Většinu žen, které vykonávají prostituci poznáte na první pohled. Jedná se zejména o tzv. "holky z ulice", které na sebe svým vzhledem a oblečením na první pohled upoutají pozornost. Ve většině případů jsou oděny velmi poskromnu. Stačí jim hodně krátká minisukně, a stejně tak ani jejich vrchní část oděvu nezakrývá mnoho. Určitě každého napadne, proč tomu tak je. Vždyť musejí na něco nalákat zákazníky, a na co jiného, než na nabízené "zboží", kterým je v jejich případě jejich vlastní tělo. K takto skromnému oblečení volí ve většině případů boty na hodně vysokém podpatku, aby na sebe upoutaly pozornost svou výškou.

Existuje ale i celá řada tzv. "dražších prostitutek". Setkat se s nimi můžete třeba i ve čtyřhvězdičkovém hotelu, kde vysedávají na baru a čekají na své zákazníky. Vzhledem k danému prostředí se musí také přiměřeně obléknout, a tak na rozdíl od "holek z ulice" o sebe více dbají a oblékají se do vybranějšího oblečení. Avšak to neznamená, že by chodily v upnutém kostýmku, který by zakrýval všechny jejich přednosti. Volí zejména takové oblečení, které odkrývá nohy, ruce a dekolt. Nejideálnějším se tedy zdají kraťoučké šaty na ramínka s hlubokým výstřihem, které ale musí působit elegantním dojmem. Opětně jsou doplněny boty na hodně vysokém podpatku.

A co si taková "holka z ulice" obléká v zimě? Ani v zimě se pořádně neoblékne, jen přes svůj skromný oděv přetáhne silný kabát a na nohy nazuje vysoké kozačky. Nemůže si dovolit zakrýt své tělo, žádný zákazník nebude kupovat zajíce v pytli a toho si je "ona" vědoma.

Bollywood ovlivňuje kanadskou módu

27. června 2007 v 7:21 Fashion news
Bollywood ovlivňuje kanadskou módu
Toronto (Eians.com) - Narůstající počet indických žen v Kanadě způsobilo, že se znovu vrací ke svému tradičnímu sárí a odkládají západní oblečení a styl života. Odborníci tvrdí, že se jedná i o vliv bollywoodských filmů, které nabádají, aby se Indové vrátili ke svým kořenům. Sárí je velkým comebackem u mladých dívek. Jelikož poptávka stoupá a sárí se nestíhají dovážet, tak prodejci začínají otvírat své vlastní obchody. 30 až 40procent ze zákazníků jsou teenageři. Podle Hugha Johnstona, který je majitelem obchodu s indickým oblečením, se tak dívky cítí znovu jako pravé Indky a znamená to pro ně kulturní odlišení

Lagerfeld má novou múzu

27. června 2007 v 7:19 Fashion news
Lagerfeld má novou múzuLos Angeles (Entertainmentwise.com) - Britská zpěvačka Lily Allen, která nedávno vstoupila do podvědomí hudebního světa, na chvíli vynechá zpěv a zaměří se na módu. Módní dům Chanel uvažuje o tom, že by se mohla stát jeho další tváří. Karl Lagerfeld dokonce zpěvačku pozval na soukromou party v Beverly Hills. Allen není sice typickou modelkou a od konceptu značky Chanel se hodně odlišuje, ale i to by prý mělo přilákat dostatek lidí a dokonce i jiné skupiny. Podle Lagerfelda se bude jednat o jedinečný projekt a průlom značky ve světě
Lily AllenNew York II.

26. června 2007 v 20:04 New York

Styl Gwen

26. června 2007 v 19:31